اپلخودروکسب و کار

جانی آیو، یکی از گزینه‌های احتمالی جانشین مدیریت فراری خواهد بود

شایعات و خبرهای زیادی درباره جانشین مدیریت فراری توسط مدیران ارشد سابق اپل مطرح شده است

یکی از اخبار شوکه‌کننده‌ای که هفته قبل رویترز گزارش کرد، بازنشستگی ناگهانی مدیرعامل کمپانی فراری، Luis Camilleri بود. حالا بحث از جانشینان وی مطرح شده است؛ هر دو گزینه احتمالی مدیر عاملی فراری، از نفرات سابق اپل می‌باشند. Luca Maestri، مدیر ارشد مالی سابق اپل و جانی آیو، مدیر ارشد طراحی این کمپانی، هر دو بر سر به دست آوردن مقام مدیریت فراری خواهند جنگید.

در جزئیات بازنشستگی کامیلری، دلایل شخصی را برای این تصمیم ذکر کرده است اما اطلاعات دیگری از این اتفاق در دست نیست. در حال حاضر، جانشین موقت او، John Elkann است.

توضیحات سخنگوی F1 در رابطه با جانشین مدیریت فراری

شایعاتی مبنی بر جایگزینی مقام مدیریت فراری توسط مدیران سابق تیم مسابقه‌ای فراری و شرکت لامبورگینی مطرح بود که تماما رد می‌شود. او همچنین یادآور شد که به زودی ریاست F1 را در اختیار خواهد گرفت و هیچگونه تصمیمی بر مدیریت فراری ندارد.

همچنین برخی رسانه‌های ایتالیایی شایعه‌ای مبنی بر تلاش Vittorio Colao، مدیرعامل شرکت وودافون برای کسب جایگاه جانشین مدیریت فراری را مطرح کردند اما این خبر توسط رویترز تکذیب شد.

اما جالب‌ترین بخش نامزدهای فعلی جایگاه مدیریت فراری، سابقه Maestri به عنوان معاون و مدیر ارشد مالی اپل از سال 2014 و جانی آیو که پس از 30 سال فعالیت در اپل، در سال 2019 از این کمپانی خارج شد، می‌باشد.

جانی آیو پس از خروج از اپل، کمپانی شخصی و مستقل خود با نام LoveForm را پایه‌گذاری کرد که البته کمپانی اپل نیز یکی از مشتریان کمپانی آیو است اما از میزان نزدیکی این همکاری، جزئیاتی مشخص نشده است.

هنوز نباید به صحت اخباری که در مورد جانشین مدیریت فراری مطرح شده است، اطمینان داشت و باید دید آیا رد پای اپلی‌ها در این کمپانی دیده می‎شود یا خیر.

منبع: 9To5Mac

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا