موبایلآیفوناپل

آیفون 14 به حافظه 2 ترابایتی مجهز می‌شود

با توجه به اخباری که به تازگی منتشر شده، اپل تصمیم دارد میزان حافظه ذخیره‌سازی آیفون‌های سال آینده را دوبرابر کند.

هنوز حدود یک سال تا معرفی سری آیفون 14 فاصله داریم، اما انتشار شایعات در مورد آیفون‌های نسل بعدی در حال حاضر در اینترنت شروع شده و در آخرین مورد ادعا شده که اپل حداکثر فضای ذخیره سازی را در آیفون‌های سال آینده دو برابر می‌کند. اپل امسال حداکثر حافظه ذخیره سازی را در iPhone 13 دو برابر کرد و مدل های Pro و Pro Max با تریم 1 ترابایتی عرضه شدند. اگر منبع انتشار این خبر دقیق باشد، شاهد عرضه آیفون 14 با 2 ترابایت فضای ذخیره سازی QLC خواهیم بود.

منبع این خبر به صراحت به هیچ مدلی اشاره نکرده است، اما اگر اپل واقعاً قصد دارد فضای ذخیره سازی 2 ترابایتی ارائه دهد، احتمالاً آن را در نسخه های Pro و Pro Max می‌بینیم و ظرفیت بقیه مدل‌ها از 512 گیگابایت به 1 ترابایت افزایش می یابد. ما نمی‌دانیم چرا اپل تصمیم گرفته است حداکثر میزان ذخیره سازی را در آیفون‌های سال آینده افزایش‌دهد، اما ما حدس می‌زنیم ویژگی‌های جدید دوربین یکی از دلایل افزایش ظرفیت ذخیره سازی است.

پس از همه، برای ضبط ویدئوهای ProRes با وضوح 4K و 30 فریم بر ثانیه، حداقل 256 گیگابایت حافظه در مدل‌های Pro و Pro Max امسال نیاز دارید. نسخه‌های 128 گیگابایتی محدود به فیلم برداری با کیفیت 1080p 30 FPS ProRes هستند.


منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا