موبایلسامسونگ

گزارش؛ سامسونگ 20 میلیون واحد از سری گلکسی اس 22 تولید می‌کند

به گزارش TheElec، سامسونگ فقط 20 میلیون واحد از گوشی‌های سری گلکسی S22 را تولید می‌کند.

سامسونگ در حال آماده شدن برای معرفی نسل بعدی تلفن‌های هوشمند خود یعنی سری Galaxy S22 است. این مجموعه قرار است در اوایل سال 2022 عرضه شود و انتظار می‌رود شامل سه مدل باشد. در حال حاضر، یک گزارش جدید نشان می‌دهد که این شرکت در حال برنامه ریزی برای تولید 20 میلیون واحد از این سری است.

سامسونگ 20 میلیون واحد از سری گلکسی اس 22 تولید می‌کند

به گفته TheElec، غول فناوری کره جنوبی در حال برنامه ریزی برای تولید 20 میلیون دستگاه از سری Galaxy S22 است. اگرچه، حدود 50 درصد یا بیشتر تولید و حمل و نقل تنها برای یک مدل واحد انجام می شود. نسخه مورد بحث Galaxy S22 معمولی است. گفته می‌شود این مدل دارای صفحه نمایش 6.1 اینچی کوچکتر در مقایسه با 6.2 اینچ در نسخه قبلی خود، یعنی گلکسی S21 است. نسخه پلاس 20 درصد از کل واحد های تولید شده و عرضه شده را شامل می‌شود در حالی که Galaxy S22 Ultra 20 30 درصد باقی مانده را تشکیل می‌دهد.

نکته قابل توجه این است که Galaxy S22 Ultra همچنان از نمایشگر 6.8 اینچی مشابه با نسخه قبلی خود استفاده خواهدکرد، اما دارای محفظه ای برای قلم S Pen نیز می‌باشد. از سوی دیگر، رقم تولید 20 میلیون دستگاه نیز 33 درصد کاهش تولید را نسبت به 30 میلیون دستگاه تولید شده برای سری Galaxy S21 در اوایل سال جاری نشان می‌دهد.


منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا