موبایلاندرویدسامسونگسیستم عاملنرم افزار

رابط کاربری One Ui 5 روانتر و یکپارچه تر می‌شود

سامسونگ در تلاش است تا سرعت و روانی رابط کاربری خود را به طور قابل توجهی بالا ببرد.

در گزارشی اختصاصی که توسط Sam Mobile منتشر شده آمده است که سامسونگ در تلاش است تا سرعت ناوبری رابط کاربری One Ui 5 را بطور قابل توجهی بهبود ببخشد. همچنین قرار است انیمیشن‌ها را در این رابط کاربری بهینه‌سازی کند تا روان‌تر و سریع‌تر شوند.

زمان عرضه رابط کاربری One Ui 5

آخرین دستگاه‌های سامسونگ One UI نسخه 4.5 مبتنی بر اندروید 12 را نصب دارند، اما انتظار می‌رود که شرکت کره‌ای گوشی‌های خود را از اواخر پاییز پس از عرضه شدن اندروید 13، به One UI 5 با اندروید 13 به‌روزرسانی کند. اندروید 12 برخی اشکالات را برای OEM ها ایجاد کرد، زیرا اندروید 12 اولین آپدیت متفاوت اندروید در سال های اخیر بود.

از آنجایی که استفاده از نمایشگرهای نرخ نوسازی 90 هرتز و 120 هرتز صنعت گوشی‌های هوشمند را اشباع کرده است، تمرکز بر صیقل دادن تجربه کاربر با ظاهر و احساس انیمیشن‌ها در رابط کاربری One Ui 5 مد نظر قرار خواهد گرفت، بنابراین شاهد روانی بصری دلپذیرتری خواهیم بود.

انتظار می‌رود سامسونگ در اواخر سال جاری در SDC (کنفرانس توسعه‌دهندگان سامسونگ) هر آنچه را که برای One UI 5 در نظر دارد اعلام کند. پس از اعلام، می‌توانیم منتظر یک برنامه بتا جدید برای آزمایش و ارائه بازخورد برای نسخه بعدی One UI باشیم.


منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا