موبایلشیائومی

شیائومی Mi A3 خود را به اندروید 11 آپدیت نکنید!

بازهم شیائومی بازهم مشکلات به روزرسانی! از قرار معلوم مشکلات گوشی Mi A3 شیائومی در بحث آپدیت ها تمامی ندارد. تازه ترین آپدیتی که برای این گوشی منتشر شده اندروید 11 است که باعث خاموش شدن گوشی می‌شود!

شیائومی با ارائه به روزرسانی پایدار اندروید 11 بدون برنامه بتا، کاربران Mi A3 را غافلگیر کرد است. اما به نظر می‌رسد که این به روز رسانی از هر آپدیتی که توسط این شرکت برای این گوشی منتشر شده، کشنده تر است. بنا به گزارش های دریافتی این به روزرسانی گوشی را هارد بریک و تبدیل به یک آجر می‌کند! در نتیجه کسانی که این آپدیت را دریافت کرده‌اند با یک گوشی خراب مواجه شده‌اند.

به محض اینکه کاربران این به روزرسانی را دریافت کردند شروع به اشتراک گذاری این مشکل در انجمن ها و رسانه های اجتماعی کرده‌اند، شیائومی نیز به سرعت یک پیام هشدار دهنده در انجمن Mi Community با موضوع آپدیت نکردن Mi A3 به اندروید 11 ارسال کرده است. این به روزرسانی هم اکنون به صورت OTA با حجم 1.40 گیگابایت. در دسترس قرار گرفته است، تغییرات این آپدیت عبارتند از: بهبود سایه اعلان، حباب مکالمه، مدیریت بهتر مجوز ها و حالت DND بهبود یافته.

شیائومی Mi A3 خود را به اندروید 11 آپدیت نکنید!

شیائومی Mi A3 خود را به اندروید 11 آپدیت نکنید!

به هرحال شیائومی از کاربران خواسته است منتظر رفع این مشکل باشند. ما نمی‌دانیم چه مدت طول می‌کشد تا این شرکت این مشکل را برطرف کند زیرا شیائومی با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرده هنوز موفق به متوقف کردن آپدیت OTA نشده است. پس با این وجود، دکمه “بارگیری و نصب” این آپدیت را فشار ندهید. در غیر این صورت، شما نیز با یک تلفن هوشمند بریک شده مواجه خواهید شد که (روشن نمی‌شود).

منبع: gizmochina

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا