شیائومیاندرویدسیستم عامل

آپدیت بدون مشکل اندروید 11 برای Mi A3 عرضه شد

شیائومی بلاخره آپدیت بدون مشکل اندروید 11 را برای گوشی شیائومی Mi A3 منتشر کرد.

گفتن اینکه

Mi A3 در بحث به روزرسانی های نرم افزاری خود بدشانسی آورده است کاملا صحبت درستی است. مسلماً همه ما می‌دانیم شیائومی طول تاریخ به طور کلی، در مورد نرم افزار دستگاه Android One خود کمی کوتاهی کرده است، اما به هرحال این شرکت تلاش کرده تا در سریعترین زمان ممکن نسخه های جدید به روزرسانی را به این گوشی ها ارائه کند.

در اواخر سال گذشته، کاربران Mi A3 با دریافت اندروید 11 به صورت OTA با مشکل بریک شدن گوشی خود مواجه شدند، و بسیاری از آن‌ها به سرعت این مشکل را گزارش دادند. این موضوع باعث توقف سریع عرضه اندروید 11 برای Mi A3 و همچنین نوید تعمیر گوشی های خراب شده از سوی شیائومی به صورت رایگان به کاربران داده شد.

آپدیت بدون مشکل اندروید 11 برای Mi A3

اندروید 11 برای Mi A3

در هرحال بیلد دوم بدون مشکل اندروید 11 برای Mi A3، هم اکنون در دسترس قرار گرفته است که ویژگی های مانند؛ ضبط کننده داخلی صفحه و همچنین وصله امنیتی به روز شده را به همراه دارد.

به روز رسانی دوم با شماره ساعت V12.0.4.0.RFQMIXM (نسخه جهانی) عرضه شده که حجمی معادل 1.4 گیگابایت دارد و وصله امنیتی ژانویه 2021 را به همراه دارد. همچنین، برنامه YouTube Music به صورت یک برنامه سیستمی در این آپدیت به گوشی اضافه خواهد شد.

ما امیدواریم مشکلات به روزرسانی های گوشی MI A3 با این آپدیت به پایان برسند و دیگر تکرار نشوند.


منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا