سیستم عاملاندرویدنرم افزار

گوگل اندروید 12 را رسماً منتشر کرد

گوگل سر انجام نسخه نهایی اندروید ۱۲ را منتشر کرد و گوشی‌های پیکسل این به‌روزرسانی را طی هفته‌های آینده دریافت خواهند کرد.

گوگل سرانجام با تاخیر نسبتاً زیادی نسبت به سال‌های گذشته اندروید 12 را به صورت رسمی منتشر کرد. این شرکت اندروید ۱۱ را در اولین دوشنبه سپتامبر ۲۰۲۰ معرفی کرده بود اما انتشار رسمی اندروید 12 در ماه اکتبر رقم خورد. در هر صورت این سیستم عامل اکنون به صورت رسمی منتشر شده است.

البته اگر گوشی پیکسل دارید و به‌ دنبال نصب اندروید 12 هستید، باید کمی دیگر صبر کنید. در واقع نسخه نهایی اندروید ۱۲ برای این گوشی‌ها چند هفته دیگر منتشر می‌شود و این کمی عجیب است.

همچنین گوگل می‌گوید گوشی‌های ریلمی، اوپو، ویوو، وانپلاس، شیائومی، تکنو و سامسونگ اندروید ۱۲ را تا آخر سال جاری برای بعضی از گوشی‌های خود منتشر می‌کنند. البته این مسئله دور از انتظار نیست چرا که شرکت‌ها باید مدت زمان نسبتاً زیادی را صرف شخصی سازی رابط کاربری خود بر پایه سیستم عامل جدید کنند.

با این حال اگر مشتاق هستید تا اطلاعات بیشتری از سیستم عامل جدید گوگل کسب کنید، می‌توانید از طریق این لینک، بررسی این سیستم عامل را بخوانید.


منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا