موبایلاندرویدریلمیسیستم عاملنرم افزار

رابط کاربری RealmeUI 3.0 برپایه اندروید 12 در تاریخ ۱۳ اکتبر معرفی خواهد شد

ریلمی به صورت رسمی تأیید کرد که رابط کاربری RealmeUI 3.0 را بر پایه اندروید ۱۲ در تاریخ ۱۳ اکتبر منتشر خواهد کرد. ریلمی جی‌تی اولین گوشی‌ خواهد بود که این رابط کاربری را دریافت می‌کند.

پس از انتشار اندروید ۱۲، ریلمی به‌صورت رسمی تأیید کرد که درحال کار بر روی رابط کاربری RealmeUI 3.0 است که بر پایه نسخه جدید سیستم عامل گوگل توسعه یافته. ریلمی می‌گوید که آنها یکی از اولین شرکت‌هایی خواهند بود که گوشی‌های خود را به آخرین نسخه از سیستم عامل گوگل مجهز می‌کنند. طبق گفته‌های ریلمی ما انتظار داریم که اولین به‌روزرسانی OTA در تاریخ ۱۳ اکتبر منتشر شود.

ریلمی جی‌تی اولین گوشی‌ دریافت کننده رابط کاربری RealmeUI 3.0 خواهد بود

رابط کاربری RealmeUI 3.0 ابتدا برای گوشی ریلمی جی‌تی فابوجی‌ منتشر می‌شود و سپس سایر گوشی‌های واجد شرایط این شرکت آن را دریافت خواهند کرد. همچنین گوشی ریلمی جی‌تی نئو ۲ نیز به صورت پیش‌فرض با رابط کاربری مذکور به فروش خواهد رفت. البته این موضوع تنها برای نسخه اروپا و هند صادق است زیرا نسخه چینی آن پیش‌تر با رابط کاربری RealmeUI 2.0 عرضه شده بود.

سومین نسخه از رابط کاربری سفارشی ریلمی احتمالا با تغییرات عمده در آیکون‌ها، والپیپر، چیدمان عناصر، ناوبری و … معرفی خواهد شد. شما می‌توانید در تصاویر زیر یک دید کلی نسبت به رابط کاربری جدید ریلمی کسب کنید.

انتظار می‌رود که در هفته‌های آینده نقشه راه به‌روزرسانی رابط کاربری تازه ریلمی را مشاهده کنیم. در این نقشه راه گفته خواهد شد که گوشی‌های واجد شرایط در چه زمانی این به‌روزرسانی ها را دریافت خواهند کرد.


منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا