موبایلگوگل پیکسل

نمونه عکس‌های دوربین گوگل پیکسل ۶ پرو فاش شد

یکی از بلاگران حوزه فناوری نمونه عکس‌های دوربین گوگل پیکسل ۶ پرو را قبل از رونمایی رسمی فاش کرد.

گوگل در گذشته با انتشار ویدیویی طراحی پیکسل ۶ پرو را به نمایش گذاشت. البته در این ویدیو اطلاعاتی از مشخصات فنی این گوشی منتشر نشد اما خبر از یک دگرگونی‌ کامل در سری گوشی‌های پیکسل می‌داد. اکنون یکی از منابع ویدیویی را منتشر کرده است که در آن نمونه عکس‌ها و فیلم‌های گرفته شده با دوربین گوگل پیکسل ۶ پرو را به ما نشان می‌دهد.

این نمونه از تصاویر و فیلم‌ها توسط یوتیوبر M. Brandon Lee منتشر شده و به گفته خودش توسط منبعی در نیجریه تهیه شده است. در این ویدیو علاوه بر نمونه تصاویر، نگاه اجمالی‌ به رابط کاربری دوربین پیکسل ۶ پرو انداخته شده.

علاوه بر این، اطلاعات عکس در گوگل فوتوز نشان می‌دهند که تصاویر گرفته شده توسط دوربین گوگل پیکسل ۶ پرو رزولوشن ۱۲.۵ مگاپیکسلی دارند. این نشان می‌دهد که اطلاعات فاش شده پیشین درمورد سنسور اصلی این گوشی کاملا درست بودند. یعنی گوگل از سنسور ۵۰ مگاپیکسلی سامسونگ ISOCELL GN1 استفاده کرده است که با ترکیب هرچند پیکسل در یک پیکسل می‌توان عکس‌هایی با رزولوشن ۱۲.۵ مگاپیکسلی ثبت کرد.

لازم به ذکر است که نمونه عکس‌ها و ویدیوهای گرفته شده با این گوشی از یک نسخه قبل از انتشار ثبت شده‌اند. بنا بر این ما احتمالا شاهد کیفیت بهتری در نسخه رسمی خواهیم بود.

همچنین این یوتیوبر صفحه نمایش خمیده پیکسل ۶ پرو را نشان می‌دهد. همانطور که در این ویدیو مشاهده خواهید کرد منحنی‌های نمایشگر این گوشی شباهت زیادی به اس ۲۱ اولترا دارد.


منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا