نرم افزارسیستم عامل

سیستم عامل HarmonyOS اکنون برروی ۱۲۰ میلیون دستگاه نصب شده است

طبق جدیدترین اطلاعات سیستم عامل HarmonyOS هواوی اکنون برروی ۱۲۰ میلیون دستگاه نصب شده است و نسخه دوم بتا داخلی برای هواوی P10 منتشر شده.

به گفته یکی از مدیران ارشد هواوی، اکنون بیش از ۱۲۰ میلیون دستگاه سیستم عامل HarmonyOS اجرا می‌کنند. گفته می‌شود که این پیشرفت فراتر از انتظارات مدیران این شرکت بوده. به همین دلیل هواوی انتظارات خود را افزایش داده و اعلام کرده است که انتظار دارد تا پایان سال ۲۰۲۲ تعداد دستگاه‌های مجهز به HarmonyOS به‌جای ۳۰۰ میلیون دستگاه، به ۴۰۰ میلیون دستگاه برسد.

سیستم عامل HarmonyOS برای دستگاه‌های قدیمی هواوی و آنر نیز منتشر می‌شود. به همین دلیل اکنون به‌روزرسانی این سیستم‌ عامل برای گوشی‌های هوآوی پی ۱۰، پی ۱۰ پلاس، میت ۹، میت ۹ پرو، میت ۹ پورش دیزاین، نوا ۳، انجوی ۹ پلاس، تبلت ام۵ ۱۰.۸ اینچی، ام ۵ پرو ۱۰.۸ اینچی و ام۵ ۸.۴ منتشر شده است.

مانند اکثر به‌روزرسانی، هواوی چند هشدار مختلف به کاربران می‌دهد. یکی از مهمترین آنها این است که شاید برخی از برنامه‌ها در سیستم عامل HarmonyOS به درستی کار نکنند. البته این مسئله کمی جای سوال دارد چرا که سیستم عامل جدید هواوی نسخه دیگری از اندروید است.


منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا