موبایلال‌جیایسوسگیمینگ

ایسوس ROG Phone 3 بهترین گوشی گیمینگ سال 2020

نتایج نظرسنجی وبسایت جهانی GSMARENA گوشی های ROG Phone 3 و LG Wing 5G به ترتیب به عنوان بهترین گوشی گیمینگ و نوآورانه ترین گوشی سال 2020 انتخاب شدند.

وبسایت جهانی GSMARENA هفته گذشته یک رای گیری در هفت دسته مختلف برای تعیین بهترین گوشی های سال 2020 بر گزار کرد. و حالا نتایج نهایی دو نظر سنجی از هفت نظر سنجی این سایت منتشر شده‌اند.

ایسوس ROG Phone 3 بهترین گوشی گیمینگ

ایسوس ROG Phone 3 بهترین گوشی گیمینگ

ایسوس ROG Phone 3 با کسب سه چهارم رأی ها به عنوان بهترین تلفن گیمینگ در سال 2020 از نگاه کاربران وبسایت GSMARENA انتخاب شده است. رده دوم نیز با اختلاف زیاد نسبت به ROG Phone 3 متعلق به Black Shark 3 Pro است. و در این لیست Lenovo Legion Duel در رده سوم و ZTE nubia Red Magic 5G در رده آخر قرار گرفته است.

ال ‌جی Wing 5G بهترین گوشی نوآورانه

ال ‌جی Wing 5G بهترین گوشی نوآورانه 

در نظر سنجی دوم که مربوط به تلفن های نوآورانه است که ال جی Wing 5G رتبه اول را کسب کرده. Microsoft Surface Duo نیز در رتبه دوم قرار گرفته است. رتبه سوم این نظر سنجی متعلق یه ZTE Axon 20 5G است که به دوربین زیر صفحه نمایش مجهز است.

ال جی سابقه طولانی در نوآوری دارد، اما همیشه بهترین نیست. البته امسال نتایج نظر سنجی ها به نفع ال جی است. با توجه نتایج نظر سنجی وبسایت GSMARENA کاربران صفحه نمایش قابل چرخش LG Wing 5G را به صفحه نمایش کتابی Microsoft Surface Duo ترجیح می‌دهند.

به نظر شما بهترین گوشی گیمینگ، و نوآورانه ترین گوشی در سال 2020 کدام گوشی ها هستند؟

منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا