آیپداپل

احتمالا نسل جدید آیپد مینی به نمایشگر ۱۲۰ هرتزی مجهز خواهد شد

براساس گزارشی از سوی یک منبع کره‌ای، اپل در حال آزمایش نمایشگر ۱۲۰ هرتزی پروموشن برای نسل بعدی آیپد مینی است.

اپل امسال از نسل جدید آیپد مینی با تغییرات زیادی نسبت به نسخه پیشن آن رونمایی کرد. با این حال عدم حضور نرخ به‌روزرسانی ۱۲۰ هرتزی در این آیپد کمی ناامید کننده بود. اکنون بر اساس گزارش یک فروم کره‌ای اپل درحال آزمایش نمایشگر ۱۲۰ هرتزی پروموشن برای استفاده از آن در نسل جدید آیپد مینی است. گفته می‌شود نمایشگر این آیپد ۸.۳ اینچی خواهد بود و توسط سامسونگ تولید خواهد شد.

در نسل ششم آیپد مینی مشکل حالت ژله‌ای نمایشگر به چشم می‌خورد. این مشکل در بسیاری از تست‌ها خود را نشان داد با این حال اپل اعلام کرده است که مشکل مورد بحث کاملا عادی است و به آن نمی‌توان مشکل گفت. در هر صورت کاربران چندان موافق اظهارات اپل نبودند و اعتقاد داشتند که در صورت حضور نمایشگر پروموشن این مشکل کمتر به چشم می‌آمد.

در بقیه گزارش این فروم آماده است که سخت افزار نسل بعدی آیپد مینی نسبت به مدل فعلی که از تراشه A15 بایونیک، ۴ گیگابایت حافظه رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه ذخیره سازی برخوردار است تغییرات چندانی نخواهد داشت. از طرفی قیمت اولیه آن هم کمی افزایش خواهد داشت.

البته به‌خاطر داشته باشید که این اطلاعات از کی منبع غیر رسمی و ناشناس به بیرون درز کرده است. به همین علت نمی‌توان به صحت آن اطمینان داشت و باید به دید شک و تردید اطلاعات مذکور را به خاطر داشته باشیم.


منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا