اندرویدبرنامه های کاربردیسیستم عاملنرم افزار

دانلود گوگل کمرا 8.4 با ویژگی‌های جدید گوشی‌های سری پیکسل 6

گوشی‌های سری پیکسل گوگل همیشه به داشتن دوربین فوق‌العاده معروف بوده‌اند، و این موضوع بیشتر به اپلیکیشن دوربین این گوشی‌ها مربوط است.

گوگل به تازگی از گوشی های پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو رونمایی کرده است که دارای پیشرفت های استثنایی در بخش دوربین هستند. همچنین به یک چیپست جدید مجهز شده‌اند که به پردازش کارآمد تصاویر کمک می‌کند. با این حال، برخی از ویژگی‌های دوربین Pixel 6 Pro مبتنی بر نرم‌افزار هستند و می‌توانند با استفاده از یک فایل APK، روی هر دستگاه اندرویدی نصب شوند. حالا نیز دانلود گوگل کمرا 8.4 گوشی‌های سری پیکسل 6 را برای نصب در دستگاه‌های غیر پیکسل ممکن شده است.

گوگل با معرفی سری Pixel 6 به قله‌های جدیدی در عکاسی محاسباتی دست یافته است. هر دو گوشی هوشمند جدید گوگل دارای پیشرفته ترین دوربین‌ها هستند که می‌توانند اشیاء غیر ضروری را در پس زمینه تنها با یک ضربه پاک کنند. ویژگی دوربین Real Tone در پیکسل 6 پردازش دقیق رنگ پوست را امکان پذیر می‌کند. به طور مشابه، ویژگی‌های زیادی وجود دارد که بخشی از جدیدترین گوشی هوشمند گوگل هستند.

علاوه بر افزودن سنسور اصلی 50 مگاپیکسلی، گوشی های هوشمند سری Pixel 6 دارای لنز 12 مگاپیکسلی فوق عریض و سنسور زوم 48 مگاپیکسلی به همراه فوکوس خودکار تشخیص لیزری هستند. با این حال، گوگل هرگز مدل سنسور دوربین را تایید نکرد، اما با توجه به مشخصات فنی، گوشی های هوشمند جدید این شرکت ممکن است از سنسورهای ISOCELL GN1 و ISOCELL GM2 سامسونگ استفاده کنند. در ادامه ویژگی‌های مبتنی بر نرم افزار دوربین سری پیکسل 6 یعنی گوگل کمرا 8.4 را برای شما ذکر کرده‌ایم:

Magic Eraser

این یک ویژگی مفید برای از بین بردن حواس پرتی در Google Photos است. این برنامه به طور خودکار سوژه ها را از تصویر پاک می کند تا ظاهری تمیزتر داشته باشد. این ویژگی در حال حاضر به طور رسمی برای پیکسل 6 فعال است، اما از طریق یک راه حل جدید، کاربر می تواند به راحتی از این ویژگی در دستگاه های دیگر استفاده کند.

Face Unblur

برای از بین بردن مشکل عدم فوکوس هنگام عکسبرداری فوری، گوگل Face Unblur را معرفی کرد. با پیروی از فرآیندی که درست با کلیک روی عکس شروع می شود، چهره ها را واضح می‌کند.

Real Tone

گوگل مجموعه ای از مدل های دوربین خود را ارتقا داد تا رنگ پوست گروه های مختلف مردم را بهبود بخشد. قابل ذکر است که رندر تصویر افراد با رنگ پوست تیره تر را بهبود می بخشد.

Motion Mode 

یکی دیگر از ویژگی های مفید پیکسل 6، رگه های نور را در شب با تاری حرکت تبدیل می کند. حس حرکت می‌دهد و به راحتی پس زمینه تار را با تاری حرکتی زنده تر جایگزین می‌کند.

دانلود گوگل کمرا 8.4

دانلود گوگل کمرا 8.4

توجه: نصب این نسخه تضمین نمی‌شود زیرا GCAM MOD نیست، فقط از گوشی‌های پیکسل گوگل پورت شده است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا