گیمینگسونیکنسول

باگ PlayStation 5، بازی‌ها را در صف دانلود قرار می‌دهد

کنسول PS5 اخیرا گیمرها را برای دانلود بازی دچار مشکل کرده و آن‌ها را در صف دانلود قرار می‌دهد

جدیدترین کنسول کمپانی سونی، یعنی PlayStation 5، کاربران خود را با مشکل در صف دانلود قرار دادن بازی‌‌ها یا ارور حین دانلود مواجه می‌کند. در حال حاضر تنها راه حل موجود، ریست کنسول به تنظیمات کارخانه است.

این مشکل بارها توسط کاربران مختلف تجربه و گزارش شده است؛ زمانی که کاربران اقدام به دانلود بازی دلخواه خود می‌کنند، با پیغام “Queued for Download” رو به رو شده و آن‌ها را به منوی دانلود  ارجاع می‌دهد در حالی که لیست دانلود خالیست! این مشکل در اینجا متوقف نمی‌شود و حتی بازی که توسط کاربر خریداری شده را برای دانلود نمی‌پذیرد و با پیغامی اعلام می‌کند که این بازی هنوز خریداری نشده است.

برخی از عناوینی که برای گیمرهای PlayStation 5 دردسر ساز شده‌اند، عبارت‌اند از Godfall، Spider-Man، Demon’s Souls، Call of Duty: Black Ops Cold War و… در حالی که این عناوین بی هیچ مشکلی در کنسول PS4 قابل دانلود و نصب هستند. در اصل گزارش کاربران فقط شامل حال PS5 و بازی‌های آن است.

در حالی که سونی هنوز هیچ واکنش رسمی نشان نداده است اما کمپانی Activision، ناشر بازی Call of Duty، همچننان بهترین راه حل را تنظیمات کارخانه می‌داند. با انجام تنظیمات کارخانه، کنسول PS5 پاکسازی شده و بازی‌های شما باید مجدد دانلود و نصب شوند اما مشکل فعلی یعنی دانلود نشدن بازی‌ها، برطرف خواهد شد.

منبع: GIZMOCHINA

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا