موبایلآیفون

نمره DxOMark آیفون 12 پرو مشخص شد، کمی بیشتر نسبت به آیفون 11 پرو

همیشه با معرفی پرچمداران جدید شرکت ها نگاه ها به سمت مرجع های بررسی قسمت های مختلف این پرچمداران معطوف می‌شود، یکی از این مرجعه ها DXOMARK مرجع بررسی دوربین ها است، حالا در قسمت دوربین نوبت به آیفون 12 پرو رسیده.

مرجع تخصصی DxOMark، بررسی دوربین آیفون 12 پرو را منتشر کرد است. مدل جدید بهبودهای جزعی نسبت به آیفون 11 پرو سال گذشته به همراه دارد که منجر به 4 امتیاز بهبود نسبت به 11 پرو است. این آزمون نمره کلی 128 را به آیفون 12 پرو داده که این گوشی را در رده بندی چهارم با Mi 10 Pro شیائومی، و یک پله عقبتر از P40 Pro هواوی قرار می‌دهد.

نمره DXOMARK آیفون 12 پرو

نمر DxOMark آیفون 12 پرو مشخص شد، کمی بیشتری نسبت به آیفون 11 پرو

از نظر سخت افزاری هر سه سنسور آیفون 12 پرو عکس های 12MP تولید می‌کنند. یک لنز اصلی 26 میلی متری با دیافراگم F / 1.6 به همراه OIS. لنز اولتراواید 13 میلی متری با دیافراگم F / 2.4 و یک ماژول تله فوتو 52 میلی متری با دیافراگم F / 2.0 و OIS. امسال یکی دیگر از موارد جدید سنسور LiDAR است که برای سنجش عمق استفاده می‌شود. 12 Pro عملکرد فوق العاده ای در قسمت فوکوس بررسی DxO ثبت کرده، همچنین رنگ‌های دقیق و حفظ جزئیات به عنوان نقاط قوت آیفون 12 پرو ذکر شده اند. جزئیات عکس‌ها کاملاً زیبا ارائه شده و نوردهی در آن قسمت کاملاً مشهود بوده.

نمر DxOMark آیفون 12 پرو مشخص شد، کمی بیشتری نسبت به آیفون 11 پرو

در عکس‌های شب نیز نویز مشهود بوده و جزئیات تا حدودی به سبب همین موضوع از دست رفته اند. سنسور تله هنگام بزرگنمایی عملکرد خوبی را به جا نگذاشته است. عملکرد دوربین الترا واید خوب ارزیابی شده اما جزئیات تصاویر ثبت شده از سایر پرچمداران عقبتر بوده.

در قسمت ضبط ویدئو نتایج عالی بوده، همچنین از فوکوس خودکار، نوردهی و دقت رنگ، به عنوان یک نقطه قوت نامبرده شده است. عملکرد فوکوس در شرایط کم نور روی سوژه عالی بوده و رنج داینامیکی گسترده یکی دیگر از نقاط قوت بوده است.

شما می‌توانید بررسی کامل دوربین iPhone 12 Pro را در اینجا ببینید.

منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا