موبایلبرنامه های کاربردیگوگل پیکسل

نسخه 8.1 گوگل کمرا با هدف ارائه رابط کاربری جدید و لرزشگیر جدید ویدیو برای تلفن های قدیمی Pixel منشر شد.

برنامه دوربین پیکسل های گوگل که با معرفی گوشی های جدید این شرکت دست‌خوش تغییرات زیادی بود، حالا قرار است به برخی پیکسل های قدیمی گوگل راه پیدا کند.

با عرضه Google Pixel 5 و Pixel 4a 5G، برنامه گوگل کمرا نیز با UI جدید و برخی از حالت های جدید عکسبرداری با لرزشگیر جدید ویدیو به روزشده است. حالا اطلاعات جدید نشان می‌دهند، نسخه جدید Google Camera، که اکنون در دسترس برخی از کاربران فروشگاه گوگل پلی است، رابط کاربری جدید و حالت لرزشگیر جدید ویدیو را به تلفن های قدیمی Pixel راه به ارمغان می‌آورد.

نسخه 8.1 گوگل کمرا با هدف ارایه رابط کاربری جدید و لرزشگیر ویدیو را برای تلفن های قدیمی Pixelمنشر شد.

کاربر KaKito_24 تصویری از به روزرسانی مذکور در Pixel 4 XL خود در توییتر منتشر کرد که به حالت های جدید لرزشگیر ویدیو و UI به روز شده اشاره کرده است.

Google Camera just updated for me via Play Store version 8.1.008.341125824
On Pixel 4 XL. Looks like UI Revamp.@AndroidPolice @AndroidAuth @xdadevelopers @ArtemR @derekmross @verge pic.twitter.com/T0J7jKoFkB

— Kelvin Peralta (@KaKito_24) November 12, 2020

لیست بروز رسانی فروشگاه Google Play Store هنوز برنامه به روز شدن دستگاه های خاصی را را نشان نمی‌دهد ، بنابراین هنوز مشخص نیست که کدام ویژگی به کدام مدل از Pixel های گوگل می‌رسد.

نسخه مورد بحث Google Camera هم اکنون در APK Mirror در دسترس است و شما می‌توانید همین الان این آپدیت را  از لینک زیر دریافت کنید.

دانلود گوگل کمرا نسخه 8.1

 

منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا