گیمینگ

Call of Duty: Black Ops – Cold War در اتصال به سرور مشکل دارد

کاربران بازی Call of Duty: Black Ops - Cold War نسخه PC از مشکل اتصال آن به سرور گزارش دادند

با عرضه بازی پرطرفدار Call of Duty: Black Ops – Cold War، از همان ابتدا پی بردیم که با یک عنوان پردردسر مواجه هستیم. حالا گیمرهای نسخه PC این بازی در حساب کاربری Reddit خود از مشکلات عدم اتصال صحیح آن به سرورها گزارش داده‌اند؛ پیغامی که گیمرها از آن صحبت به میان آورده‌اند به این شرح است: “The Call of Duty: Black Ops Cold War server is not available at this time.

خطای اتصال به سرور Call of Duty: Black Ops - Cold War

در ادامه این گزارشات، اعلام شده است که پس از راه‌اندازی مجدد Black Ops – Cold War، آن‌ها در صف انتظاری عجیب و البته طولانی قرار می‌گیرند. ابتدا زمان انتظاری که پیش روی هر کاربر قرار می‌گیرد 40 ثانیه است اما کمی بعد این زمان به 77000 دقیقه ارتقاء پیدا می‌کند! کدام گیمر حوصله همچین زمان طولانی را دارد؟

مشکلات این نسخه از Call of Duty به اینجا ختم نمی‌شود و بعضی از گیمرها از مشکل عدم اجرای حالت Campaign Mode یا بخش داستانی شکایت دارند! در حالی که این مد از بازی ابدا نیازی به اتصال اینترنت ندارد؛ در اصل اگر بازی به طور کامل خریداری یا دانلود شده باشد، برای اجرای مدهای Campaign، Zombies و یا Dead Ops دیگر نباید خطای اتصال به اینترنت را دریافت کنید. نسخه کامل این بازی حجمی معادل 85 گیگابایت دارد و اگر نسخه ویژه با امکان Ultra graphic را در اختیار داشته باشید، حجم آن 125 گیگابایت خواهد بود.

اگر شما گیمر نسخه دسکتاپ جنگ سرد Call of Duty هستید، آیا با این خطاها مواجه شده‌اید؟

منبع: PC Gamer

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا