موبایلسامسونگ

تولید سری گلکسی S22 در آذر ماه آغاز می‌شود

به تازگی گزارشی منتشر شده که نشان می‌دهد پرچمداران بعدی سری S سامسونگ در آذر ماه امسال وارد تولید انبوه می‌شوند.

اخیراً سامسونگ جدیدترین تلفن‌های هوشمند تاشو خود را در بازار عرضه کرده است و اکنون در حال آماده سازی برای عرضه نسل بعدی گوشی‌های پرچمدار سری Galaxy S است. در حال حاضر، برخی از جزئیات در مورد سری Galaxy S22 سامسونگ منتشر شده. در آخرین موارد، گزارش شده است که تولید سری گلکسی S22 در آذر ماه آغاز می‌شود.

علاوه اعلام تاریخ تولید سری گلکسی S22، گزارش می‌افزاید که گوشی‌های هوشمند موجود در این سری از بهمن ماه برای خرید در دسترس خواهند بود. انتظار می‌رود همه مدل‌های این سری به چیپست Qualcomm Snapdragon 898 مجهز شوند. طبق گزارش قبلی، Qualcomm Snapdragon 898 توسط سامسونگ تولید می‌شود و احتمالاً عملکرد آن حدود 20 درصد نسبت به مدل قبلی افزایش می‌یابد. این درحالی است که TSMC وظیفه تولید نسخه Plus این چیپست را برعهده دارد.

در برخی مناطق، گوشی‌های هوشمند سری گلکسی S22 سامسونگ از تراشه سامسونگ Exynos 2200 بهره می‌برند که احتمالاً از گرافیک AMD را برای عملکرد بهتر بجای گرافیک Mali استفاده می‌کند. گزارشات نشان می‌دهد که مدل اولترا سری Galaxy S22 از سنسور اصلی 108 مگاپیکسلی استفاده می‌کند و همچنین مجهز به لنز تله فوتو پریسکوپی نیز است.


منبع: GIZMICHINA

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا