نرم افزارسیستم عاملویندوز

تاریخ انتشار ویندوز 11مشخص شد، منتظر اجرای برنامه‌های اندروید نباشید!

مایکروسافت با اعلام تاریخ انتشار جدیدترین نسخه سیستم‌عامل خود یعنی ویندوز 11 تایید کرد برنامه‌های اندرویدی به این زودی‌ها در ویندوز 11 قابل اجرا نخواهند بود.

بالاخره تاریخ انتشار ویندوز 11 مشخص شد. مایکروسافت اعلام کرد که در 5 اکتبر ( 13 مهر) ویندوز 11 را به صورت رایگان تحت آپدیتی برای دستگاه‌های واجد شرایط منتشر می‌کند. با این حال، یکی از جنبه های ناامیدکننده عرضه ویندوز 11 عدم پشتیبانی از برنامه‌های اندروید در عرضه اولیه است.

آرون وودمن از مایکروسافت در همان پست وبلاگی که تاریخ انتشار ویندوز 11 را اعلام کرد، گفت: “ما مشتاقانه منتظر ادامه سفر خود برای آوردن برنامه‌های Android به ویندوز 11 و فروشگاه مایکروسافت از طریق همکاری با آمازون و اینتل هستیم.” این کار با پیش نمایش Windows Insiders در ماه‌های آینده آغاز می‌شود. “

به نظر می‌رسد این ویژگی هنوز برای زمان عرضه اولیه ویندوز 11 آماده نشده است، بنابراین مایکروسافت هم‌چنان روی آماده سازی آن کار می‌کند و ابتدا برای کاربران اینسایدر منتشر می‌شود.

چشم انداز اجرای برنامه‌های اندرویدی به صورت بومی در ویندوز 11 می‌توانست یکی از نقاط اصلی فروش آخرین سیستم عامل مایکروسافت باشد، بنابراین این موضوع برای شروع قطعاً ناامید کننده است.


منبع: howtogeek

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا