آیپداپل

اطلاعات جدیدی از آیپد پرو 2022 و نسل بعدی آیپدهای اپل منتشر شد

به گزارش یکی از منابع داخلی اپل، آیپد پرو 2022 به بدنه شیشه‌ای مجهز خواهد شد و از شارژ وایرلس پشتیبانی می‌کند. همچنین آیپد مینی جدید همین امسال رونمایی خواهد شد.

به گزارش gsmarena و به نقل از بلومبرگ، اپل قصد دارد که فناوری شارژ بی‌سیم را در سال 2022 به آیپد پرو 2022 اضافه کند. گفته می‌شود به همین منظور مهندسین اپل قصد دارند برای ارائه این قابلیت بدنه آلومینیومی آیپد پرو را با بدنه شیشه‌ای جایگزین کنند. همچنین طبق گزارشات این آیپد از لوازم جانبی مغناطیسی MagSafe پشتیبانی می‌کند.

در بخش دیگری از همین گزارش عنوان شده است که اپل توسعه نسل جدید آیپد مینی را با حاشیه‌های اندک و بدون دکمه هوم فیزکی آغاز کرده. اگر این گزارش صحت داشته باشد، این اولین طراحی مجدد آیپد مینی در طی تاریخ شش ساله آن است.

در گزارشات قبلی عنوان شده بود اپل به فکر تجهیز آیپد پرو 2022 به نمایشگرهای OLED است. احتمالا منظور این گزارشات نسخه 11 اینچی بود آیپد پرو بود و نسخه 12.9 اینچی همچنان به نمایشگر MiniLED مجهز می‌شود.

در همین حال کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل روز دوشنبه برگزار می‌شود و ما انتظار داریم که در آن شاهد معرفی نسخه پانزدهم iOS و iPadOS باشیم. همچنین به گفته جان پراسر این شرکت از نسل جدید مک بوک پرو با تراشه M1X و طراحی جدید در مراسم پیشه رو رونمایی خواهد کرد.


منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا