فناوریهواوی

هواوی درحال کار بر روی یک گوشی هوشمند با شارژ سریع 90 وات است

بعد از تحریم‌های هواوی انتظار می‌رفت فعالیت این شرکت به مرور زمان کم‌رنگ تر شود. اما مثل اینکه هواوی درصدد بی اثر کردن تحریم ها با توسعه فناوری‌های جدید در صنعت گوشی‌های هوشمند است.

گزارش شده است که هواوی ظاهراً در حال کار بر روی یک تلفن هوشمند جدید است که از شارژ سریع 90 وات پشتیبانی خواهد کرد. این میزان بالاترین سرعت شارژ ارائه شده در گوشی‌های تولید شده توسط این غول فناوری چینی است.

شارژ سریع 90 وات هواوی ممکن است در سری پی 50 استفاده شود

این گزارش از اوایل امروز توسط یک افشاگر چینی در شبکه اجتماعی Weibo منتشر شده است. در حال حاضر، بالاترین میزان سرعت شارژ سریع این برند 66W است که در Mate 40 پرو وجود دارد. سری بعدی هواوی P50 ممکن است پشتیبانی مشابه یا شارژ سریع 90 وات را ارائه دهند، اگرچه مشخصات دقیق باتری سری پی 50 در حال حاضر مشخص نیست.

جالب است بدانید در حال حاضر، بالاترین سرعت شارژ سریع در گوشی‌های هوشمندی تا کنون 120 وات است که در Black Shark 4 Pro و iQOO 7 یافت می‌شود. متأسفانه، این هنوز خبر تایید نشده‌ای است، بنابراین این گزارش را نباید قطعی بدانیم. اگرچه، این گزارش نشان می‌دهد که هواوی با وجود مواجهه با تحریم های ایالات متحده که اساساً زنجیره تأمین قطعات این شرکت را مختل کرده، کار تحقیق و توسعه خود را روی تلفن‌های هوشمند متوقف نکرده است. بنابراین برای اطلاعات بیشتر باید منتظر بمانیم تا ببینیم هواوی چه در سر دارد.


منبع: gizmochina

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا