آموزش

نحوه اتصال دسته PS5 به اندروید

یکی از بهترین دسته‌های بازی برای اندروید دسته کنسول پلی استیشن 5 است که به راحتی به گوشی هوشمند شما متصل می‌شود. در این پست به نحوه اتصال این دسته به گوشی‌های اندروید خواهیم پرداخت.

اگر جزو دسته گیمر‌های موبایل هستید و به دنبال تجربه‌ای حرفه‌ای‌تر از بازی‌های موبایل هستید به شما توصیه می‌کنیم که حتما از دسته پلی استیشن 5 درون بازی‌های مثل کالاف دیوتی و پابجی استفاده کنید. دسته DualSense که با کنسول PlayStation 5 سونی عرضه می‌شود، با گوشی‌های اندرویدی نیز سازگار است. اگر شما نیز به دنبال متصل کردن این دسته به گوشی اندرویدی خود هستید پس با ما همراه باشید. ما در این آموزش قصد داریم نحوه اتصال دسته PS5 به اندروید را برای شما بیان کنیم.

اتصال دسته PS5 به اندروید چگونه است؟

برای اتصال دسته PS5 به اندروید، باید دو دستگاه را از طریق بلوتوث جفت کنید. برای این منظور، باید به تنظیمات گوشی اندرویدی خود مراجعه کنید. تنظیمات گوشی را از هرجا که برای شما راحت‌تر است باز کنید.

برای دسترسی سریع به تنظیمات، نوار نوتیفیکیشن را پایین بکشید سپس نماد چرخ دنده در گوشه پایین سمت راست نوار دسترسی سریع را انتخاب کنید.

سپس گزینه Connected Device را انتخاب کنید.

در این قسمت گزینه Pair New Device را انتخاب کنید.

حالا باید کلید PlayStation و Create را که بر روی دسته پلی استیشن 5 قرار گرفته‌اند فشار دهید. این عمل برای قرار گرفتن دسته در حالت جفت سازی است.

اگر مطمئن نیستید که دسته PS5 در حالت جفت شدن است یا خیر، می‌توانید با نگاه به چراغ‌های درخشان اطراف صفحه لمسی، مطمئن شوید. وقتی دسته در حالت جفت شدن است، چراغ های اطراف صفحه لمسی آبی می‌شوند.

بعد از قرار دادن دسته در حالت جفت شدن، دسته در گوشی با نام Wireless Controller نمایش داده می‌شود.

بعد از کلیک بر روی Wireless Controller در صفحه باز شده گزینه PAIR را انتخاب کنید.

کار تمام است! با همین روش ساده دسته پلی استیشن 5 را به گوشی اندرویدی خود متصل کردید. باید توجه داشته باشید که ممکن است نتوانید از دسته برای انتخاب گزینه‌های بازی استفاده کنید اما به محض ورود به محیط بازی دسته به خوبی عمل خواهد کرد.


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا