موبایلگوگل پیکسل

ویدیوی کالبد شکافی گوگل پیکسل 5 منتشر شد

ویدیویی کالبد شکافی گوگل پیکسل 5 که به تازگی توسط یوتیوبر معروف Zach منتشر شده، تعویض آسان صفحه نمایش این گوشی را نشان می‌دهد.

هفته پیش یوتیوبر معروف “Zach” در کانال یوتیوب خود تست مقاومت گوگل پیکسل ۵ را انجام داد، این تست به ما نشان می‌داد گوگل در پکسل 5 خود آنقدر گه اعلام کرده بود از فلز استفاده نکرده است. البته در تست مقاومت حتی پس از سوراخ شدن ناخواسته باتری پیکسل 5، این گوشی روشن شد.

در این ویدیو می‌بینیم که هیچ پیچی برای بازکردن پیکسل 5 وجود ندارد. از آنجا که بدنه تلفن از جنس “bio resin” ساخته شده است، با چسب صفحه نمایش به بدنه گوشی چسبیده است. با گرم کردن چسب های گوشی و دقت در فریم گوشی مشخص می‌شود صفحه نمایش گوگل پیکسل 5 توسط یک گیره به فریم محکم می‌شود. این بدان معنی است که تکنسین های تعمیر برای تعویض صفحه نمایش حتی به یک پیچ گوشتی نیازی ندارند، اما به قاب بازکن، سشوار صنعتی و ساکشن‌کاپ نیاز دارند.

ویدیوی کالبد شکافی گوگل پیکسل 5

[aparat id=”glq7W”]

در این ویدیو بلندگوی مکالمه پشت نمایشگر به خوبی قابل مشاهده هستند. بلندگوی مکالمه گوگل پیکسل 5 مثل اکثر گوشی ها، قابل رویت نیست زیرا در پشت صفحه نمایش نصب شده است. وقتی‌که به داخل گوشی نگاه می‌کنیم فریم فلزی مورد بحث گوگل را پیدا می‌کنیم، اما به اندازه ای نیست که گوگل می‌گوید. در هرحال این گوشی کاملا محکم و مقاوم است.

برای دیدن قسمت‌های داخلی تلفن، فیلم بالا را ببینید.

منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا