موبایلآیفون

دی ایکس او مارک، دروبین آیفون 11 را با پروتکل جدید تست کرد. امتیاز بسیار بالا!

اخیرا لابراتوار DxOMark دوربین آیفون 11 را با پروتکل جدید خود تست کرده و امتیاز بالاتری نسبت به پرچمداران امسال وانپلاس و سامسونگ به این گوشی داده است.

لابراتوار DxOMark اخیراً پروتکل تست خود را تغییر داده و اکنون نسخه چهارم پروتکل مذکور را انجام می‌دهد. این بدان معناست که برخی از دستگاه های پرطرفدار را با پروتکل جدید مجددا تست می‌کند و امتیاز جدیدی به این دستگاه ها می‌دهد. البته لازم به ذکر است پیشرفت های نرم افزاری که تولید کنندگان اعمال می‌کنند تاثیر زیادی دارد.

امتیاز جدید آیفون 11 در DxOMark

دی ایکس او مارک، دروبین آیفون 11 را با پروتکل جدید تست کرد. امتیاز بسیار بالا!
به هر حال، آیفون 11 اخیراً مورد آزمایش مجدد قرار گرفته و امتیاز کلی، به طور قابل توجهی از 109 به 119 ارتقا یافته و از برخی از پرچمداران 2020 مانند سامسونگ گلسی S20 پلاس و، وانپلاس 8 پرو در رتبه بندی DxOMark پیشی گرفت است. اگرچه، گلکسی S20 پلاس با پروتکل قدیمی‌تر آزمایش شده است. نکته نهایی این است که آیفون 11 بعد از گذشت حدوداً یک سال از معرفی، هنوز  یک دوربین توانمند دارد و کیفیت عکس و فیلم عالی را ارائه می‌دهد.

دوربین این گوشی در عکسبرداری و نوردهی، تولید خوب رنگ ها، جزئیات عالی، عملکرد فوق العاده خوبی را ارائه می دهد. با این حال، DxOMark از کیفیت بزرگنمایی این گوشی خیلی راضی نبوده، که با توجه به فقدان لنز تله قابل درک است. عکس برداری در شب، DxOMark را از دادن امتیاز بالاتر به آیفون 11 باز می‌دارد. وقتی صحبت از کیفیت فیلم می‌شود، DxOMark به لرزشگیر موثر این گوشی اشاره می‌کند. با این حال هنگام ضبط فیلم هنگام جابجایی کمی تعادل رنگ سفید و نوردهی دچار مشکل می‌شود.

نظر شما درمورد امیتاز جدید آیفون ۱۱ چیست؟

منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا