گیمینگ

رقابت‌های آنلاین فورتنایت در سال 2021 ادامه خواهد داشت

Epic Games اعلام کرد رقابت‌های آنلاین فورتنایت در سال 2021 پابرجا خواهد بود اما از جام جهانی خبری نیست

چندی پیش کمپانی Epic Games، سازنده و ناشر بازی فورتنایت، به دلیل محدودیت‌های ناشی از بیماری کرونا، جام جهانی این بازی در ماه آپریل را لغو نمود. پیروی همین محدودیت‌ها، توسعه‌دهندگان خبر از لغو مسابقات ورزشی الکترونیک یعنی esports می‌دهند:

با توجه به رعایت نکات بهداشتی برای جلوگیری از آلودگی به بیماری کرونا، ما به هیچ وجه قصد برگزاری هیچ رویداد حضوری از جمله جام جهانی فورتنایت را نداریم اما همچنان مسابقات آنلاین در سال 2021 برگزار خواهد شد. به امید برگزاری مجدد رویدادهای حضوری.

پیش از این تنها جام جهانی بازی فورتنایت، در سال 2019 و در ورزشگاه Arthur Ashe نیویورک برگزار شد. این جام جهانی سه روزه با قهرمانی Bugha، بازیکن 16 ساله به اتمام رسید. این بزرگترین مسابقه ورزشی الکترونیکی با سرمایه‌گذاری 100 میلیون دلاری Epic بود.

قهرمان جام جهانی فورتنایت

البته این بیانیه، به معنای عدم برگزاری کامل مسابقات حضوری نخواهد بود و Fortnite Champion Series به صورت مسابقات سه نفره برگزار خواهد شد. همچنین این کمپانی به دنبال شیوه‌های دیگر برای برگزاری مسابقات می‌باشد. به زودی شاهد برگزاری مسابقات هفتگی و همچنین جام Creator Cups خواهیم بود.

منبع: The Verge

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا