موبایلگوگل پیکسل

تست مقاومت پیکسل 5 گوگل توسط JerryRigEverything منتشر شد

گوگل در متریال پیکسل 5 کاملا از پلاستیک استفاده کرده، البته گوگل اعلام کرده یک فریم فلزی زیر لایه های پلاستیکی قرار دارد، حالا JerryRigEverything به سراغ تست این گوشی رفته و فریم فلزی مورد بحث را پیدا کرده است.

جدیدترین گوشی هوشمند امسال گوگل، یعنی پیکسل 5، یک پرچمدار واقعی نیست، زیرا از چیپست پرچم‌دار در این گوشی استفاده نشده. حالا JerryRigEverything معروف، تصمیم گرفته است تا این‌بار پیکسل 5 جدید گوگل را از نظر مقاومت تست کند. هر آن‌چه در Pixel قابل لمس است از جنس پلاستیک است بغیر از دکمه پاور و صفحه نمایش، بقیه تلفن دارای لایه های پلاستیکی است که در زیر لایه های پلاستیکی یک لایه فلز پنهان شده است.

تست مقاومت پیکسل 5 گوگل

[aparat id=”gateo”]

گوگل نام  متریال پیکسل 5 را “bio resin” گذاشته است، که احتمالاً فقط یک نام فانتزی برای آلیاژ پلاستیک است. برای یافتن فریم فلزی باید لایه های پلاستیکی را به صورت عمیق برش دهیم.مدار شارژ بی‌سیم نیز در زیر لایه پلاستیکی قرار گرفته است. در قسمت صفحه نمایش گوگل در PIXEL 5 از تکنولوژی Gorilla Glass 6 استفاده کرده است، خراش ها در سطح 6 ایجاد می‌شوند، و شیارهای عمیق تر در سطح 7. در تست خم شدن نیز PIXEL 5 در برابر فشار مقاومت می‌کند و خم نمی‌شود.

برای دیدن تمام جزئیات ویدیو بالا را با دقت مشاهده کنید.

منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا