اپلآیفون

رندر‌ های آیفون 3 SE منتشر شد، ارزانترین گوشی فایو جی اپل

هرچه به پایان سال 2021 نزدیک می‌شویم اطلاعات بیشتری از گوشی‌های بعدی آیفون منتشر می‌شود. در تازه ترین گزارش نیز طرح مفهومی و خبر پشتیبانی آیفون SE 3 از شبکه فایو جی منتشر شده است.

کمی قبل‌تر گزارش شده بود که اپل نسخه جدید آیفون SE خود را در سال 2022 عرضه می‌کند. شایعات حاکی از آن است که این تلفن هوشمند ممکن است از چیپست Apple A14 Bionic استفاده کند و از طراحی آشنای برخوردار باشد. اکنون نیز گزارشی منتشر شده که نشان می‌دهد آیفون SE 3 (آیفون 2022 SE) ارزان ترین آیفون 5G خواهد بود. علاوه بر این، رندر‌ های آیفون 3 SE نیز منتشر شده‌اند.

به گفته تحلیلگر مشهور اپل، مینگ چی کو، آیفون SE 3 از شبکه 5G پشتیبانی می‌کند و ارزان ترین دستگاه 5G اپل در سال آینده خواهد بود. گفته می‌شود که این گوشی حتی ارزان تر از اپل iPhone 12 mini موجود قیمت‌گذاری خواهد شد.

رندر‌ های آیفون 3 SE

با توجه به رندر‌های منتشر شده، iPhone SE 3 دقیقاً شبیه iPhone XR است اما با یک ماژول دوربین کمی تغییر یافته.  همچنین همانطور که در رندر‌ های آیفون 3 SE پیداست، به نظر می‌رسد که این گوشی در رنگ‌های مختلفی عرضه می‌شود. گوشی مورد بحث در قسمت بالای صفحه نمایش از یک ناچ به اندازه iPhone 11 بهره می‌برد و به هیچ وجه شبیه طراحی شایعه شده آیفون 13 نیست.

با این اوصاف، انتظار نمی‌رود که iPhone SE 3 چیز جدیدی را به همراه داشته باشد، به ویژه از نظر طراحی. همانطور که گفتیم گمانه زنی می‌شود که اپل از چیپست Apple A14 Bionic در این گوشی استفاده کند که همان چیپست استفاده شده در سری آیفون 12 است.


منبع: gizmochina

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا