نرم افزارسامسونگموبایل

ویژگی رم مجازی سامسونگ با نام RAM Plus به گلکسی A52s اضافه شد

قابلیت رم مجازی درحال فراگیر شدن در گوشی‌های اندرویدی است. حالا سامسونگ نیز از این قافله عقب نمانده و قابلیت رم مجازی خود را با نام RAM Plus به گلکسی A52s آورده است.

یکی از جدیدترین روندها در دنیای گوش‌های هوشمند اندرویدی، افزودن قابلیت رم مجازی به گوشی‌ها از طریق به روزرسانی نرم افزاری است. تعدادی از شرکت‌های چینی این کار را برای برخی از مدل‌های خود انجام داده‌اند، و اکنون سامسونگ نیز وارد این بازی شده است.

آخرین به روزرسانی Galaxy A52s 5G، شامل قابلیت رم مجازی سامسونگ با نام RAM Plus است. فعال کردن این ویژگی به شما امکان می‌دهد به حافظه رم 4 گیگابایت فضای اضافه با استفاده از حافظه داخلی گوشی بیفزاید.

آپدیت ویژگی رم مجازی سامسونگ، RAM Plus گلکسی A52s

این ویژگی مدت‌هاست در دنیای رایانه مورد توجه است اما مشکلاتی مانند افت سرعت را دارد زیرا حافظه داخلی به اندازه حافظه رم سریع نیست. مشخص نیست چرا در سال 2021 شرکت‌های تولید کننده تلفن همراه درحال اضافه کردن این ویژگی به گوشی‌های خود هستند. به هرحال باید در عمل ببینیم که حافظه داخلی گوشی به خوبی رم عمل خواهد کرد یا نه؟

نسخه نرم افزاری که حاوی این ویژگی است A528BXXU1AUH9 می‌باشد و برای A52s 5G در هند عرضه شده است. همچنین این آپدیت تغییراتی مانند؛ ثبات دوربین را نیز به همراه دارد و حجم آن 250 مگابایت است. انتظار می‌رود ویژگی رم مجازی سامسونگ برای سایر دستگاه‌های این شرکت نیز عرضه شود.


منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا