موبایلشیائومینرم افزار

شیائومی احتمالا آماده عرضه MIUI 13 برای ۹ گوشی شاخص خود است

رابط کاربری MIUI 13 نسخه بعدی پوسته نرم افزاری شخصی سازی شده گوشی‌های شیائومی است که احتمالا به‌زودی برای ۹ گوشی شاخص ارائه خواهد شد.

مدیرعامل شیائومی، لی‌جون، پیش‌تر وعده داد بود که رابط کاربری MIUI 13 پیش از اتمام سال جاری معرفی شود. اما او هیچ اطلاعاتی از زمان عرضه MIUI 13 به ما نداد. با این حال یکی از توسعه دهندگان فهرستی از 9 گوشی شاخص تهیه کرده است که احتمالا به‌زودی به‌روزرسانی جدیدترین نسخه رابط کاربری MIUI را دریافت خواهند کرد.

همانطور که گفتیم این فهرست شامل 9 گوشی مختلف و پرچمدار است. منبع خبر ادعا می‌کند که نام این گوشی‌ها را در منبع کدهای MIUI استخراج کرده است. در فهرست منتشر شده، نام گوشی‌های می میکس 4، می 11، می 11 پرو، می 11 اولترا، می 11 لایت، می 10 اس، ردمی کی 40، ردمی کی 40 پرو و ردمی کی 40 پرو پلاس به چشم می‌خورند.

عرضه MIUI 13 برای ۹ گوشی شاخص شیائومی

اگر گفته‌های این توسعه دهنده درست باشد، احتمالا گوشی‌های ذکر شده تا پایان سال 2021 به‌روزرسانی MIUI 13 را دریافت خواهند کرد و سایر گوشی‌ها هم این به‌روزرسانی را در سال آینده دریافت می‌کنند. ناگفته نماند که تمام گوشی‌هایی که رابط کاربری MIUI 13 را دریافت خواهند کرد الزاماً سیستم عامل اندروید 12 را دریافت نمی‌کنند؛ اگر چه چندان جای نگرانی نیست زیرا شیائومی در اکثر مواقع اغلب قابلیت‌های نسخه جدید سیستم عامل اندروید را در غالب آپدیت رابط کاربری ارائه می‌کند.


منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا