شیائومیفناوری

رسمی؛ دست ‌بند هوشمند شیائومی، می بند 6 دوشنبه معرفی می‌شود

شیائومی تأیید کرد که دست بند هوشمند می بند 6 در تاریخ دو شنبه 9 فروردین همراه با گوشی های می میکس جدید می 11 پرو و می 11 اولترا معرفی خواهد شد.

دست بند‌های هوشمند تناسب اندام Mi Band شیائومی موفقیت چشمگیری داشته‌اند. سال گذشته، Mi Band 5 در ماه ژوئن معرفی شد. حالا کمتر از یک سال از معرفی می بند 5، جانشین آن در راه است و با عنوان می بند 6 معرفی می‌شود. دست‌بند هوشمند جدید شیائومی در تاریخ 29 مارس معرفی می‌شود، همان روزی که شیائومی گوشی‌های Mi 11 Pro Mi 11 Ultra و Mi MiX جدید را معرفی می‌کند.

انتظار می‌رود دست ‌بند جدید قابلیت‌های به روزرسانی شده‌ای را به همراه داشته باشد اما به نظر نمی رسد طراحی آن تغییر کرده باشد. یک عکس زنده که هفته گذشته منتشر شد، نشان می‌داد می بند 6 از لحاظ طراحی تقریباً مشابه با مدل قبلی خود است.

در این تصویر کابل شارژ مغناطیسی دقیقاً مانند Mi Band 5 نشان داده شده است. Abi Go، رئیس بازاریابی محصولات شیائومی و سخنگوی جهانی این برند، ویدئویی را به اشتراک گذاشت که معرفی Mi Band 6 را پررنگ‌تر می‌کند.

می بند 6 از تشخیص سطح اکسیژن خون پشتیبانی می‌کند

انتظار می‌رود یکی از ویژگی های Mi Band 6 پشتیبانی از تشخیص سطح اکسیژن خون (نظارت بر SpO2) باشد. با معرفی Mi Band 5 در سال گذشته تعجب آور بود که فاقد این ویژگی است. همچنین گزارش شده است که می بند 6 ممکن است از نمایشگر بزرگتر و از 30 حالت ورزشی برخوردار باشد و باید در انواع استاندارد و NFC در دسترس قرارگیرد.


منبع: gizmochina

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا