موبایلسامسونگ

انتقال چت‌ها بین اندروید و آی او اس در واتساپ ممکن شد

واتساپ در نهایت به درخواست کاربران گوش کرده و امکان جابجایی چت‌ها بین اندروید و آی او اس را به جدیدترین گوشی‌های گلکسی سامسونگ آورده است.

واتساپ سرانجام از ویژگی بسیار کاربردی رونمایی کرد که به کاربران امکان می‌دهد سابقه چت را بین تلفن‌های هوشمند Android و iOS جابجا کنند. این ویژگی انتقال حساب بین تلفن Android و iOS را برای کاربران آسان می‌کند.

انتقال چت‌ها بین اندروید و آی او اس در واتساپ درحال حاضر فقط در گلکسی‌های سامسونگ در دسترس است

شایان ذکر است در حال حاضر، تلفن‌های هوشمند سامسونگ اولین گوشی‌هایی هستند که با انتقال چت‌ها بین اندروید و آی او اس در واتساپ سازگار هستند. زیرا واتساپ با همکاری سامسونگ به این مهم دست پیدا کرده است. اگرچه، ما انتظار داریم که این ویژگی در آینده نزدیک برای سایر دستگاه های iOS و Android در دسترس باشد.

واتس اپ اظهار داشت که در صورت انتخاب سیستم عامل موبایل، WhatsApp به شما امکان می‌دهد کل سابقه چت WhatsApp خود را از جمله پیام‌ها، پیام‌های صوتی، عکس ها و مکالمات را به صورت یکپارچه و ایمن انتقال دهید.

وی افزود: این ویژگی به این معنی است که کاربران می‌توانند بین سیستم عامل‌های دلخواه خود جابجا شوند و سابقه WhatsApp خود را در سیستم عامل جدید داشته‌ باشند. این ویژگی برای اولین‌بار در جدیدترین گوشی های گلکسی سامسونگ قرار داده شده است.


منبع: gizmochina

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا