برنامه های کاربردینرم افزار

انتقال چت‌ها از واتساپ در نسخه v7.4.0 تلگرام ممکن شد

آخرین به روزرسانی تلگرام به شما امکان می‌دهد سابقه چت ها را از برنامه های دیگر به این پیام رسان منتقل کنید.

نسخه v7.4.0 تلگرام اکنون برای کاربران اندروید و iOS منتشر شده و گزینه انتقال تاریخچه چت را از سایر برنامه های پیام رسان مانند WhatsApp ،Line و KakaoTalk به ارمغان می آورد. این حرکت پس از تغییر بحث برانگیز سیاست حفظ حریم خصوصی WhatsApp برای به اشتراک گذاشتن داده های کاربر با فیس بوک صورت گرفت که میلیون ها کاربر را به سمت برنامه های دیگر مانند تلگرام سوق داده است. ویژگی جدید انتقال چت هم برای چت های فردی و هم برای گروه ها در دسترس است.

Move your message history from apps like WhatsApp, Line and KakaoTalk to Telegram. https://t.co/PediepRhyt pic.twitter.com/VPeuilGt2T

— Telegram Messenger (@telegram) January 28, 2021

نسخه v7.4.0 تلگرام شامل انیمیشن های جدید برای اندروید است

سایر تغیرات در نسخه v7.4.0 تلگرام شامل گزینه های بیشتر حذف چت، برای حذف چت و تماس برای هر دو طرف و همچنین حذف گروه ها برای همه اعضای گروه است. در گفتگوی صوتی گروهی هم اکنون امکان تنظیم میزان صدا به صورت جداگانه برای همه شرکت کنندگان وجود دارد. همچنین می‌توانید در پخش کننده صوتی داخلی تلگرام سرعت پخش موسیقی را به کم و زیاد کنید. سایر موارد اختصاصی مخصوص اندروید، شامل انیمیشن های جدید و برچسب های تبریک است. همچنین یک گزینه نیز برای گزارش کانال ها و گروه های جعلی در این آپدیت وجود دارد.


منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا