نرم افزاربرنامه های کاربردی

به‌روزرسانی جدید واتس‌اپ امکان اضافه کردن 32 شرکت‌کننده را در یک تماس می‌دهد

طبق اطلاعات منتشر شده واتساپ طی یک آپدیت امکان تماس 32 نفره را فراهم می‌سازد.

پلتفرم پیام رسان محبوب واتس اپ در چند ماه گذشته با معرفی ویژگی های جدید مورد تقاضا که در نسخه‌های بتا وجود داشتند بارها خبرساز شده است. این شرکت اخیرا تأیید کرده است که بسیاری از ویژگی‌های جدید مانند افزایش اندازه حجم فایل‌ها در اشتراک گذاری، واکنش‌های ایموجی و امکان مخفی کردن آخرین بازدید از مخاطبین خاص به زودی در به‌روزرسانی جدید واتس‌اپ در دسترس قرار خواهند گرفت.

اما اکنون، گزارش‌هایی منتشر شده است که واتس‌اپ به‌روزرسانی جدیدی را برای نسخه iOS منتشر کرده است که شامل پشتیبانی از تماس‌های 32 نفره، رابط کاربری تماس اصلاح‌شده و سایر پیشرفت‌ها است.

به‌روزرسانی جدید واتس‌اپ

به‌روزرسانی جدید واتس‌اپ امکان اضافه کردن ۳۲ شرکت‌کننده را در یک تماس می‌دهد

تا کنون واتس اپ به کاربران این امکان را می که همزمان با چند نفر تماس تلفنی داشته باشند. یک مکالمه صوتی گروهی قبلاً می‌توانست تا هشت نفر را در خود جای دهد، اما واتس‌اپ به‌روزرسانی جدیدی را ارائه می‌کند که حداکثر ۳۲ شرکت‌کننده را قادر می‌سازد.

تماس صوتی با حداکثر 32 نفر در گروه های WhatsApp امکان پذیر است. این پلتفرم همچنین نحوه نمایش شرکت کنندگان بر روی صفحه را تغییر داده است تا با اعضای اضافی مطابقت داشته باشد. این ویژگی جدید با نسخه به روز رسانی 22.8.80 ارائه می شود و حجم آن 109.7 مگابایت برای آیفون است. انتظار می‌رود کاربران اندروید نیز به زودی با این ویژگی‌های جدید به‌روزرسانی مشابهی را دریافت کنند، اما این ویژگی روی کلاینت دسکتاپ در دسترس نخواهد بود.


منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا