بدون دسته بندیسیستم عاملموبایلهواوی

نسخه پایدار EMUI 11 برای P40، P40 Pro و Mate 30 Pro منتشر شد

احتمالا این آخرین آپدیت منتشر شده تحت رابط کاربری EMUI خواهد بود و هواوی در آپدیت بعدی به سیستم عامل هارمونی کوچ خواهد کرد.

هواوی به تازگی شروع به عرضه نسخه پایدار EMUI 11 برای Huawei P40، P40 Pro و Mate 30 Pro کرده است. تصویری از به روزرسانی از Huawei Ailesi در Reddit منتشر شده. اگرچه تغییرات به زبان ترکی است، اما ما می‌توانیم برخی از موارد به روز شده را مشاهده کنیم که در مقایسه با آنچه در نسخه بتا در دسترس است، چندان قابل توجه نیستند.

نسخه پایدار EMUI 11 برای P40، P40 Pro و Mate 30 Pro منتشر شد

قابل توجه ترین تغییرات، تغییرات جزئی است که بیشتر نشان دهنده آن است که هواوی در حال کوچ به سیستم عامل هارمونی خود است. به عنوان مثال، در صفحه راه اندازی مجدد دستگاه، همچنان عبارت “Powered by Android” وجود دارد اما دیگر آرم سبز Android به چشم نمی‌خورد.

نسخه پایدار EMUI 11 برای P40، P40 Pro و Mate 30 Pro منتشر شد

تغییر دیگر در متن نوشته سطح وصله امنیتی است که “سطح وصله امنیتی” با حذف کلمه “Android”. که در سری Huawei Mate 40 ما شاهد آن بودیم، با این به روزرسانی به میت 30 پرو راه پیدا کرده است. همچنین، تم جدید EMUI به نام “شب پرستاره” وجود دارد. این آپدیت با شماره ساخت 11.0.0.151 و حجم حدود 1.1 گیگابایت منتشر شده است. با توجه تحریم ایالات متحده و عدم توانایی هواوی در تأمین مجوز خدمات گوگل، این نسخه از EMUI آخرین نسخه از این رابط کاربری خواهد بود و هواوی به سیستم عامل هارمونی کوچ خواهد کرد.

منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا