موبایلهواوی

نسخه بتا Harmony OS در تاریخ 18 نوامبر برای توسعه دهندگان منتشر می‌شود

یکی از مدیران ارشد هواوی تایید کرده است که نسخه بتا سیستم عامل Harmony OS در تاریخ 18 نوامبر برای توسعه دهندگان منتشر خواهد شد.

هواوی می‌داند که مسیری برای استفاده از سرویس های گوگل حتی با رئیس جمهور جدید آمریکا در آینده وجود نخواهد داشت. بنابراین این شرکت قصد دارد سیستم عامل خود را هرچه سریع‌تر راه اندازی کند.

طبق گفته Wang Chenglu، ریس بخش نرم افزار Huawei Consumer Business Group، نسخه بتا این سیستم عامل برای توسعه دهندگان در تاریخ ۱۸ نوامبر منتشر می‌شود. همچنین اولین محصولات با این سیستم عامل در ماه ژانویه یا فوریه ۲۰۲۱ از راه خواهند رسید.

هواوی
دکتر وانگ اعلام کرده که همه کارمندان هواوی در تلاشند تا یک اکوسیستم جدید را حول ایده هارمونی ایجاد کنند. خوش بختانه تاکنون همه چیز طبق برنامه پیش رفته است. انتظار داریم که گزارش های اولیه از این سیستم عامل در چهار ماهه اول سال 2021 بدستمان برسد و نسخه عمومی بتا باید در حدود آوریل 2021 منتشر شود.

این شخص همچنین گفته است که تقریباً ۹۰ درصد تلفن های هوشمند هواوی باید آماده بروزرسانی باشند. علاوه بر این یک احتمال جزئی نیز وجود دارد که ایالات متحده موضع خود را تغییر داده و به گوگل اجازه دهد تا با هواوی کار کند. اما واقعیت این است که این شرکت در حال ایجاد یک تغییر بزرگ در دنیای گوشی‌های هوشمند می‌باشد.

وی در آخر اعلام کرده که هواوی امیدوار است تا همانند روزهای قدیمی (سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۵) شاهد 3 بازیکن اصلی برای توسعه سیستم عامل باشیم.

نظر شما کاربران آی تی ورا چیست؟ آیا فکر میکنید سیستم عامل جدید هواوی موفق به جلب رضایت کاربران خواهد شد؟

منبع: منبع: gsmarena

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا