موبایلسامسونگ

گلکسی نوت 21 آخرین عضو خانواده گلکسی نوت خواهد بود

طبق جدیدترین شایعات، سامسونگ با معرفی گلکسی نوت 21 به تولید سری گلکسی نوت برای همیشه پایان می‌بخشد.

مدتی پیش مشخص شد که سامسونگ قصد دارد به صورت کلی تولید سری گلکسی نوت را متوقف کند که با واکنش‌های زیادی از سوی طرفداران این برند همراه شد. اکنون خبر می‌رسد که ممکن است قبل از اینکه تولید سری گلکسی نوت متوقف شود، حداقل یک گلکسی نوت دیگر برای سال آینده وجود داشته باشد. رسانه کره‌ای ET News گزارش داده است که سامسونگ در نهایت با افزودن قلم S-Pen به سری گلکسی S، این سری را با گلکسی نوت ادغام خواهد کرد. با این حال، ممکن است همچنان از گلکسی نوت ۲۱ به عنوان آخرین عضو خانواده محبوب و دوست داشتنی نوت رونمایی کند.

گلکسی نوت 21

این اولین باری نیست که می‌شنویم سامسونگ قصد دارد تولید این سری را متوقف کند؛ هفته گذشته نیز یک رسانه کره‌ای دیگر گزارش داده بود که سامسونگ با افزودن قلم S-Pen به گلکسی S21 اولترا و زد فولد ۳، برای همیشه تولید سری گلکسی نوت را متوقف می‌کند. حال یک مقام مسئول ادعا می‌کند که سامسونگ با معرفی تنها یک عضو دیگر، این سری را به صورت کلی به کنار می‌گذارد.

این شخص به رسانه ET News گفته است که به احتمال زیاد فقط یک مدل از سری جدید نوت وجود خواهد داشت که قرار است در نیمه دوم سال ۲۰۲۱ رونمایی بشود. این فرد اضافه می‌کند سامسونگ الکترونیک به دنبال تمرکز بیشتر بر روی محصولات تاشو و رول شونده است تا دیگر گوشی‌های عادی.

این گزارش ادامه می‌دهد که سامسونگ قصد دارد چندین تلفن تاشو در سال ۲۰۲۱ به بازار عرضه کند. اما قبل از آن، این شرکت به دنبال انجام تحقیقات و توسعه بیشتری درمورد شیشه‌های نازک (UTG) و همچنین دیجیتایزر و بعد از آن پیدا کردن مکان مناسبی برای قرار گیری قلم است تا به هنگام تاشدن مشکلی پیش نیاید.

شایعات درباره پایان سری نوت از سال ۲۰۱۸ به گوش می‌رسید. همچنین در یک بازه زمانی شایعاتی منتشر شد مبنی بر اینکه سامسونگ به دنبال انتخاب نام‌های جدیدی برای سری گلکسی S و نوت است. اما در هر صورت پایان سری نوت دیگر قطعی‌ست. سامسونگ هنوز این گزارش‌ها را تایید نکرده اما احتمالا بزودی اطلاعات بیشتری درمورد چنین تصمیمی منتشر می‌شود.

نظر شما درمورد پایان دادن به سری گلکسی نوت چیست؟ در بخش نظرات به ما بگویید.

– بیشتر بخوانید: گلکسی Note ۲۰ Ultra پرفروش ترین گوشی هوشمند ۵G جهان در ماه سپتامبر ۲۰۲۰

منبع: androidauthority

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا