موبایلشیائومی

شیائومی از سری می ۱۱ در ماه آینده رونمایی خواهد کرد

طبق اطلاعاتی که به تازگی توسط Digital Chat Station منتشر شده، شیائومی با معرفی زودهنگام سری می ۱۱، به جنگ گلکسی اس ۲۱ سامسونگ خواهد رفت.

ماه ژانویه قرار است زمان معرفی بسیاری از محصولات باشد. شیائومی احتمالا میزبان یک رویداد اولیه برای معرفی جدیدترین پرچمدارن خود است و سامسونگ نیز برای معرفی سری گلکسی اس ۲۰۲۱ آماده می‌شود. اکنون افشاگر Digital Chat Station با انتشار جدیدترین گزارش خود ادعا کرده است که سری می ۱۱ در ماه آینده رونمایی خواهد شد.

می ۱۱

ظاهراً شیائومی قرار است زودتر از حد معمول از پرچمداران جدید خود رونمایی کند. می ۹ و می ۱۰ هر دو به ترتیب در ماه فوریه سال‌های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ معرفی شده‌اند. اما گویا این شرکت چینی سنت شکنی خواهد کرد و از نسل جدید پرچمداران خود در ماه ژانویه رونمایی می‌کند. البته امسال این اولین باری نیست که می‌شنویم پرچمداران جدید یک شرکت زودتر از موعد معرفی خواهد شد. پیش‌تر نیز گزارشاتی منتشر شده بود مبنی بر اینکه سری گلکسی S21 و وانپلاس ۹ نیز بسیار زود تر از زمان همیشگی رونمایی می‌شوند.

متاسفانه برخلاف گذشته هنوز اطلاعات زیادی در مورد پرچمداران آینده این شرکت منتشر نشده. البته می‌توانیم انتظار این را داشته باشیم که شیائومی از جدیدترین پردازنده کوالکام، دوربین بهبود یافته، نمایشگر ۱۲۰ هرتزی، فست شارژ ۱۲۰ واتی و شارژ وایرلس ۸۰ واتی در بالاترین عضو این سری استفاده کند. طی مدت زمان آینده قطعا اطلاعات بیشتری در این رابطه منتشر خواهد شد.

– بیشتر بخوانید: شیائومی در سه ماهه سوم ۲۰۲۰ رکورد فروش ۴۶.۶ میلیون تلفن هوشمند را به ثبت رساند

منبع: androidauthority

 

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا