شیائومیموبایل

گوشی های سری ردمی کی 40 به صفحه نمایش امولد E4 مجهز می‌شوند

تیزر های رسمی منتشر شده از گوشی های سری ردمی کی 40 حکایت از تجهیز این گوشی ها به صفحه نمایش امولد E4 با نرخ تازه سازی تصویر 120 هرتز دارند.

هرچه به رویداد رونمایی سری ردمی کی 40 شیائومی در تاریخ 25 فوریه نزدیکتر می‌شویم، اطلاعات بیشتری از این گوشی ها منتشر می‌شود. اکنون نیر تعدادی پوستر رسمی به صورت آنلاین از این گوشی‌ها منتشر شده است. یکی از این پوستر ها به استفاده ار صفحه نمایش OLED جدید E4 سامسونگ در سری ردمی کی 40 اشاره دارد.

گوشی های خانواده ردمی کی 40 به صفحه نمایش امولد E4 مجهز می‌شوند

اما فناوری E4 چیست؟

به زبان ساده، E4 دیود های ساطع کنند نور جدیدی است که سامسونگ برای ساخت این صفحه نمایش ها از آن‌ها استفاده می‌کند. که منجر به سطح روشنایی بالاتر، بهبود کنتراست و دقت رنگ می‌شوند، همه اینها باعث صرفه جویی در مصرف انرژی در روند کار می‌شوند. در حالت کلی جزئیات دقیق و عمیق فنی در مورد این فناوری در دسترس نیست، اما شیائومی Mi 11 از یک پنل OLED سامسونگ E4 استفاده می‌کند که توسط DisplayMate نمره عالی را گرفته است.

پوستر های رسمی سری ردمی کی 40

سری ردمی کی 40 شامل سه مدل کی 40 کی 40 پرو و کی 40 اس خواهد بود که فقط مدل پرو از چیپست اسنپدراگون 888 استفاده خواهد کرد. این درحالی است که کی 40 معمولی به چیپست اسنپدراگون 870 مجهز خواهد بود.


منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا