شیائومیموبایل

به روزرسانی اندروید 11 برای شیائومی نوت 8 منتشر شد

آپدیت اندروید 11 به صورت Stable Beta برای ردمی نوت 8 در چین منتشر شد.

ردمی نوت 8 یکی از بهترین تلفن های هوشمند ارزان قیمت در زمان خود بود. این گوشی اولین بار با رابط کاربری MIUI 10 مبتنی بر Android 9.0 Pie عرضه شد. و بعداً به رابط کاربری MIUI 11 و MIUI 12 به روزرسانی شد. این گوشی حتی اندروید 10 نیز را دریافت کرده است. اکنون همانطور شیائومی قول داده بود، این شرکت شروع به ارائه اندروید 11 برای شیائومی نوت 8 کرده است.

به روزرسانی اندروید 11 برای شیائومی نوت 8 برای کاربرانی که در برنامه Stable Beta ثبت نام کرده‌اند در دسترس است

شیائومی دسامبر سال 2020، لیست گوشی های دریافت کننده اندروید 11 را منتشر کرد. اگر نمی‌دانید بهتر از بگوییم که این شرکت فقط یک نسخه به روز رسانی اندروید را به گوشی های اقتصادی خود ارائه می‌دهد. اما در کمال تعجب، سری محبوب ردمی نوت 8 نیز در لیست دریافت اندروید 11 قرار گرفت‌اند. اکنون به روزرسانی اندروید 11 برای شیائومی نوت 8 با شماره ساخت V12.0.1.0.RCOCNXM برای کاربرانی که در برنامه Stable Beta ثبت نام کرده‌اند در دسترس است.

انتظار می‌رود این به روزرسانی روزهای آینده در دسترس همه کاربران قرار گیرد. به همین ترتیب، نسخه های گلوبال این گوشی از جمله؛ هند، اندونزی و EEA نیز باید به زودی آپدیت مذکور را دریافت کنند. ردمی نوت 8 تاکنون دو به روزرسانی MIUI و Android دریافت کرده است. با توجه به سابقه شیائومی، MIUI 13 می تواند آخرین به روزرسانی عمده برای این گوشی هوشمند باشد.


منبع: gizmochina

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا