گیمینگموبایل

رد مجیک 6 پرو به شارژ سریع 120 وات مجهز خواهد بود

ظبق گفته افشاگر معروف Digital Chat Station، نسخه پرو گوشی گمینگ بعدی ZTE به شارژ سریع 120 وات مجهز می‌شود.

رد مجیک 6 در هفته اول مارس معرفی خواهد شد. گوشی گیمینگ جدید ZTE ویژگی های جدیدی از جمله فن خنک کننده بهبود یافته را در خود جای داده است. با این حال، این مورد تنها تغییر این گوشی نخواهد بود زیرا اطلاعات جدید می‌گویند که این گوشی یک نسخه پرو نیز دارد. به تازگی نیز اطلاعاتی از ظرفیت باتری و فناوری شارژ سریع نسخه پرو این گوشی منتشر شده.

طبق گفته افشاگر معروف Digital Chat Station، رد مجیک 6 پرو از شارژ سریع 120 وات پشتیبانی خواهد کرد. گرچه این خبر شگفت انگیز است، اما جالبتر این است که گفته می‌شود فناوری شارژ سریع این گوشی سریع‌تر از رقبا است، زیرا می‌تواند 50 درصد ظرفیت یک باتری 4500 میلی آمپری ساعتی را در 5 دقیقه شارژ کند.

رد مجیک 6 پرو به صفحه نمایش 144 هرتزی مجهز می‌شود

برای مقایسه، Mi 10 Ultra که از شارژ سریع 120 وات پشتیبانی می‌کند، در 5 دقیقه باتری 4500 میلی آمپر ساعتی را 41٪ شارژ می‌کند. اگرچه ادعاهای ZTE شگفت انگیز است، اما بهتر است منتظر بررسی های واقعی باشیم زیرا این احتمال وجود دارد که این‌ها فقط اعدادی باشند که روی کاغذ ثبت شده‌اند. گوشی های رد مجیک 6 و رد مجیک 6 پرو در تاریخ 4 مارس معرفی خواهند شد. انتظار می‌رود این گوشی ها به صفحه نمایش های 144 هرتزی با حساسیت لمس 480 هرتز و چیپست اسنپدراگون 888 مجهز شوند.


منبع: gizmochina

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا