موبایلشیائومی

رابط کاربری MIUI 12 برای گوشی ردمی 8 عرضه شد

شیائومی رابط کاربری MIUI 12 را برای نسخه گلوبال گوشی ردمی 8 به صورت stable beta عرضه کرد.

ردمی 8 مانند اکثر مدل های قبلی خود به یکی از پرفروش ترین گوشی های هوشمند در سراسر جهان در زمان خود بدل شد. این گوشی هوشمند ارزان قیمت توسط شیائومی با MIUI 10 مبتنی بر Android Pie عرضه شد، و چند هفته پس از عرضه به MIUI 11 به روز شد و حتی اوایل سال جاری به روزرسانی اندروید 10 را دریافت کرد. اکنون، بیش از یک سال پس از عرضه، نسخه گلوبال این دستگاه دریافت به روزرسانی MIUI 12 را آغاز کرده است.

رابط کاربری MIUI 12

رابط کاربری MIUI 12 برای ردمی 8 عرضه شد

سری گوشی های شیائومی Redmi سال‌هاست که مانند سری Redmi Note از پرفروش ترین های جهانی هستند. این گوشی ها تقریباً هر آنچه را که کاربران در گوشی های هوشمند نیاز دارند با قیمتی مناسب ارائه می‌هند. شیائومی همچنین دو به روزرسانی MIUI و یک به روزرسانی اندروید به این دستگاه ها ارائه می‌دهد. از این رو، این شرکت اکنون شروع به عرضه رابط کاربری MIUI 12 به عنوان دومین و آخرین به روزرسانی MIUI برای Redmi 8 کرده است.

این به روزرسانی در حال حاضر با شماره ساخت V12.0.1.0.QCNMIXM و در وضعیت Stable Beta برای نسخه گلوبال در دسترس است. یعنی فقط برای کاربرانی که برای دریافت این آپدیت ثبت نام کرده‌اند دردسترس است. انتظار می‌رود این به روز رسانی در روز های آینده برای سایر مناطق به صورت STABLE، برای تمام کاربران در دسترس باشد. شیائومی معمولاً ابتدا هر به روزرسانی جدیدی را برای نسخه چینی گوشی های هوشمند خود منتشر می‌کند. اما جالب اینجاست که در مورد رابط کاربری MIUI 12، گوشی Redmi، در ابتدا برای نسخه جهانی در دسترس قرار گرفته است. در حالی که، به روز رسانی اندروید 10 این گوشی برای اولین بار برای نسخه چینی عرضه شد.

منبع: gizmochina

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا