موبایل

بهترین گوشی های سال 2020 از نگاه کاربران GSMARENA

نتایج نظر سنجی بهترین گوشی های سال ۲۰۲۰ سایت جهانی GSMARENA در بخش های مختلف منتشر شد.

سایت GSMARENA در پایان هر سال میلادی نظر سنجی های بهترین گوشی های هوشمند سال را در بخش های مختلف برگزار می‌کند. در اینجا بهترین گوشی های سال 2020 را داریم که پس از دو دور رأی گیری توسط کاربران سایت جهانی GSMARENA انتخاب شده‌اند. اکنون بدون هیچ گونه حرف اضافی، برگزیدگان این نظر سنجی ها را به شما معرفی می‌کنیم.

بهترین گوشی های سال 2020 در بخش های مختلف

بهترین پرچمدار سال 2020: سامسونگ Galaxy Note20 Ultra 5G

این گوشی جانشین برنده سال 2019، این نظرسنجی ها یعنی گلکسی + Note10 و برنده سال 2018، گلکسی Note 9 است. پیروزی این سری تصادفی نیست، سری Note ثابت کرده است که یک رهبر بازار است. به همین دلیل است که سامسونگ شایعات مربوط به توقف تولید این سری را تکذیب کرد. عنوان نایب قهرمان بهترین تلفن پرچمدار سال 2020 نیز به Apple iPhone 12 Pro Max تعلق گرفته است که یک نایب قهرمان شایسته است.

بهترین قاتل پرچمدارسال 2020 سامسونگ Galaxy S20 FE 5G

داستان مانند یک رمان فانتزی است! یکی از گلکسی ها به عنوان بهترین پرچم‌دار انتخاب شده و برادرش یعنی Samsung Galaxy S20 FE 5G قصد دارد آن را بکشد!  نایب قهرمان این نظر سنجی نیز OnePlus 8T است که بعد از پیشی گرفتن از رقبای بزرگ خود این رتبه را به دست آورده است.

بهترین گوشی در قسمت دوربین سال 2020: Mate 40 Pro

هواوی Mate 40 Pro عنوان یک رهبر بازار در این گروه ظاهر شده است، بنابراین پیروزی هواوی Mate 40 Pro جای تعجب ندارد. حسگرهای سونی، دانش فنی Leica و مهندسی Huawei ثابت کرده اند که یک ترکیب برنده هستند.

بهترین میان رده سال 2020 Poco X3

پوکو X3 NFC به عنوان بهترین میان رده سال انتخاب شده است، عنوانی که پیش از این در دست سری Redmi Note بود. در حقیقت، ردمی نوت جدید به سختی توانست به مکان چهارم برسد در این نظر سنجی برسد، رتبه دوم این نظر سنجی نیز به گلکسی A51 سامسونگ (نسخه اصلی 4G) رسید.

بهترین تلفن 5G مقرون به صرفه سال 2020: وانپلاس Nord

تولید وانپلاس Nord این یک قمار بود، اما نتیجه داد. وانپلاس Nord با بیشترین اختلاف در میان گوشی های دیگر هم‌رده خود ،عنوان بهترین تلفن مقرون به صرفه سال ۲۰۲۰ را به خود اختصاص داد و بدین ترتیب ثابت کرد که “Never Settle” هرگز به معنای “فقط پرچمداران” نیست. رتبه دوم این نظر سنجی نیز به شیائومی Mi 10T Lite 5G رسید.

نظر شما در مورد بهترین گوشی های سال 2020 چیست؟

منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا