گیمینگموبایل

بازی محبوب PUBG Mobile با نسخه جدید به هند باز می‌گردد.

کمپانی مادر بازی PUBG تایید کرد که به زودی نسخه سفارشی سازی شده PUBG Mobile India برای کشور هند منتشر خواهد شد.

در حالی که PUBG Mobile پس از تحریم توسط وزارت الکترونیک و فناوری اطلاعات هند از این کشور خارج شد، شرکت PUBG تأیید کرد که قصد دارد با نام PUBG Mobile India به هند بازگردد. برنامه جدید دارای محتوای تغییر یافته در بازی و سفارشی سازی خواهد بود که گفته می شود تنظیمات به صورت محلی برای کاربران شخصی سازی شده اند. از همه مهمتر ، این بازی بر روی شفاف سازی داده های کاربر مطابق با مقررات هندوستان تمرکز خواهد کرد.

rishi ‘#SirPS5When’ alwani
@RishiAlwani

Replying to @RishiAlwani

More details on PUBG Mobile’s India return here.

شرکت مادرPUBG یعنی Krafton Inc، در حال برنامه ریزی برای سرمایه گذاری 100 میلیون دلاری در پروژه PUBG Mobile India است. تغییرات گیم پلی از جمله جلوه های ضربه سبز به جای رنگ قرمز و همچنین شخصیت های کاملاً پوشیده از همان ابتدا وجود خواهد داشت. این شرکت همچنین در حال برنامه ریزی برای کنترل زمان بازی بازیکنان کم سن و سال است تا عادات سالم تری را برای بازی در اختیار قرار دهد.

همچنین برنامه هایی برای ایجاد یک دفتر محلی در هند و بیش از 100 کارمند برای مدیریت ارتباطات و خدمات کاربران در نظر گرفته شده است. برنامه هایی برای مسابقات، رویدادها و پروژه های سرگرمی خاص هند، در آینده وجود دارد. فعلا درباره تاریخ انتشار PUBG Mobile India اطلاعاتی در دسترس نیست.

منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا