موبایلوانپلاس

نسخه Cyberpunk 2077 ادیشن وانپلاس 8 تی در تاریخ 2 نوامبر رونمایی خواهد شد

وان‌پلاس هنگام معرفی وانپلاس 8 تی اعلام کرد این گوشی نسخه Cyberpunk 2077 ادیشن خواهد داشت. حال شرکت مذکور تاریخ معرفی این گوشی را 12 آبان مشخص کرده است.

درست درحالی که عرضه‌ی بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ تا اواخر ماه دسامبر به تأخیر افتاده است. وان‌پلاس همچنان قصد دارد تا از نسخه سایبرپانک ۲۰۷۷ گوشی وان‌پلاس 8 تی در تاریخ 2 نوامبر رونمایی کند. انتظار میرود که این گوشی با یک تم مخصوص و طراحی تغییر یافته عرضه شود. در ادامه می توانید پوستر رسمی وان‌پلاس در این رابطه را مشاهده کنید.

وان‌پلاس هنگام معرفی وانپلاس 8 تی اعلام کرد این گوشی نسخه Cyberpunk 2077 ادیشن خواهد داشت. حال شرکت مذکور تاریخ معرفی این گوشی را 12 آبان مشخص کرده است.

همانطور که در تصویر مشخص است، این گوشی ماژول دوربین بزرگتر و ضخیم تری نسبت به وان‌پلاس 8 تی دارد. از دیگر تغییرات می توان به درج عبارت Cyberpunk 2077 در کنار دوربین ها اشاره کرد. از همین رو گوشی مذکور دارای ظاهر فانتزی تری می‌باشد و می تواند طرفداران این بازی را جذب کند. احتمالا تغییراتی هم در چینش دوربین های این گوشی صورت خواهد گرفت هرچند قطعیتی هم ندارد.

بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ برای پلتفرم های ایکس‌باکس، پلی‌استیشن، ویندوز و گوگل استادیا منتشر خواهد شد. ناگفته نماند که عرضه‌ رسمی این بازی تا ماه دسامبر به تاخیر افتاده اما اخلالی در روند برگزاری مراسم وان‌پلاس ایجاد نخواهد کرد. از همین رو امکان دارد گوشی مورد بحث با تاخیر عرضه شود، البته احتمال هم دارد این گوشی بدون تاخیر عرضه شود و خریداران آن مدتی زود تر از سایر افراد به این بازی دسترسی داشته باشند.

نسخه مخصوص وان‌پلاس 8 تی احتمالا مشخصات یکسانی با نسخه استاندارد دارد که شامل پردازنده اسنپدراگون 865، 12 گیگ رم و 256 گیگابایت حافظه داخلی می‌شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر مخصوصا درمورد قیمت باید تا تاریخ رونمایی صبر کرد.

منبع: gsmarena

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا