وانپلاسموبایل

وان‌پلاس 8T به روزرسانی OxygenOS 11.0.2.3 را دریافت کرد.

به روز رسانی OxygenOS 11.0.2.3 برای وان‌پلاس 8T، با هدف رفع برخی مشکلات گزارش شده توسط کاربران درحال انتشار است.

وان‌پلاس 8T درحال دریافت دومین به روزرسانی نرم افزاری خود از زمان عرضه می‌باشد. شرکت وان‌پلاس آپدیت OxygenOS 11.0.2.3 را برای سه منطقه (ایالات متحده، اروپا و هند) در دسترس کاربران قرار داده است. اگر هنوز به روزرسانی را دریافت نکرده اید، به زودی به صورت مرحله ای برای تمام کاربران منتشر خواهد شد.

به روزرسانی 11.0.2.3 عمدتا برای رفع برخی از مشکلات دستگاه گزارش شده در نسخه قبلی است. مصرف باتری در این به روز رسانی بهینه شده و  گرمای دستگاه نیز کاهش یافته است. همچنین مشکل عدم نمایش صحیح آیکون ها در صفحه اصلی برطرف شده است. برخی از مشکلات بلوتوث و برنامه Gallery نیز رفع شده اند. و در آخر عملکرد شبکه 5G برای افزایش عمر باتری بهینه شده است.

به روز رسانی OxygenOS 11.0.2.3 برای وان‌پلاس 8T با هدف رفع برخی مشکلات گزارش شده توسط کاربران درحال انتشار است

آپدیت منشتر شده مشکلات گزارش شده قبلی از جمله، مواردی مانند تغییر تصادفی دمای صفحه نمایش و یا تغییر رنگ صفحه نمایش به رنگ برنامه ای که در حال اجرا است را برطرف نکرده، این مشکلات به قدری حاد هستند که تنظیمات Vibrant Color Effect  نیز هیچ کمکی به کاربر نمی‌تواند بکند، در دوربین هم مشکلاتی گزارش شده است، کاربران گزارش داه اند که در حالت زوم 2x تصاویر ثبت شده با اشباع و کنتراست عجیب و غریب ثبت می‌شوند.

منبع: GSMARENA

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا