موبایلوانپلاس

وان پلاس شارژ سریع 65 واتی را به میانرده های خود خواهد آورد.

اطلاعات جدیدی از میان رده جدید وان‌پلاس به بیرون درز کرده که نشان می‌دهد این شرکت به دنبال عرضه شارژ سریع 65 واتی در میان رده جدید خود است.

وان‌ پلاس حدودا شش ماه می‌شود که از سری ONEPLUS NORD رونمایی کرده است. اولین عضو این خانواده در ماه جولای با پردازنده اسنپدراگون 765G معرفی شد که توانست با سرعت زیاد به پرفروش ترین گوشی در بازار های مهم مانند هند تبدیل بشود.  این شرکت همچنین از دو گوشی اقتصادی دیگر با نام های وان پلاس نورد N10 و N100 نیز رونمایی کرد که بزودی فروش آن ها آغاز خواهد شد.

ONEPLUS NORD

وان‌ پلاس شارژ سریع 65 واتی را به میانرده های خود خواهد آورد.
وان پلاس اکنون توجه خود را بروی محصولات سال آینده معطوف کرده است. منابع اندروید سنترال خبر داده‌اند که این شرکت در حال کار بروی یک گوشی جدید از خانواده نورد است که احتمالا ONEPLUS NORD SE نامیده خواهد شد‌. این گوشی همانند سایر بردارنش یک گوشی میانرده خواهد بود اما از چند ویژگی جالب توجه بهره می‌برد.

وان پلاس نورد اس‌ای با شماره رمز Ebba شناخته می‌شود و تمایز اصلی آن با سایر اعضای خانواده نورد وارپ شارژ 65 واتی می‌باشد. این فناوری قادر خواهد بود که یک باتری 4500 میلی آمپر ساعتی را در کمتر از 40 دقیقه شارژ کند. در مورد سایر مشخصات فنی این گوشی می‌توان به نمایشگر AMOLED اشاره کرد که خبر خوبیست. همچنین همانند وان ONEPLUS NORD عادی شاهد حضور چیست اسنپدراگون 765G در این گوشی هستیم.

وان پلاس هنوز در مورد تاریخ عرضه نورد اس‌ای تصمیم نگرفته اما منابع اندروید سنترال اظهار کرده‌اند که این گوشی اندکی بعد از سری وان پلاس 9 معرفی خواهد شد. ONEPLUS نورد N10 و N100 تنها 12 روز پس از وان پلاس 8 تی معرفی شدند و این احتمال وجود دارد که ما شاهد تکرار استراتژی مشابهی باشیم.

همچنین ONEPLUS NORD SE تنها در بازارهای هند و اروپا عرضه خواهد شد و خبری از فروش آن در ایالات متحده نیست. این شرکت در بازار های جهانی برای عرضه سری نورد بسیار استراتژیک عمل کرده و باید دید جانشین این گوشی در آمریکا چه خواهد بود.

منبع: androidcentral

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا