موبایلوانپلاس

شماره مدل و مشخصات کلیدی سری وانپلاس 9 منتشر شد

گوشی های سری OnePlus 9 در حال توسعه هستند و احتمالا تا ماه مارس معرفی می‌شود. اکنون ما اطلاعات جدیدی درمورد شماره مدل و مشخصات کلیدی آن ها بدست آورده‌ایم.

ما مدتی پیش متوجه شدیم که وانپلاس 9 با کدنام LEMONADE در حال توسعه می‌باشد. اکنون به لطف TechDroider جزئیات زیادی را درمورد سری وانپلاس 9 متوجه شدیم. او می گوید که وانپلاس 9 و نسخه پرو آن دارای شماره مدل زیر هستند:

– وانپلاس 9 “LE2110”
– وانپلاس 9 پرو “E2117” ، “LE2119” ، “LE2120”
– یک دستگاه ناشناخته “LE2127”

دراینجا، 3 شماره مدل مختلف برای oneplus 9 پرو وجود دارد که احتمالا همان ورینت های مختلف آن هستند. همچنین به‌نظر می‌رسد که شماره مدل این دستگاه‌ها با کدنام LEMONADE که Max J فاش کرد مطابقت دارد.

علاوه بر این TechDroider می‌گوید که یک دستگاه دیگر با کدنام LE2127 وجود دارد، البته مطمئن نیست که به سری وانپلاس 9 تعلق دارد یا خیر. در همین راستا یک گزارش هم از چین تایید می‌کند که در این سری 3 مدل دستگاه وجود خواهد داشت.

مشخصات سری oneplus 9
شماره مدل و مشخصات کلیدی سری وانپلاس 9 منتشر شد
طبق این گزارش، سری oneplus 9 به پردازنده کوالکام اسنپدراگون 875، صفحه نمایش 144 هرتزی با سوراخ نمایشگر در وسط، گواهی IP68 و NFC مجهز هستند. همچنین در صورت صحت گزارش مذکور، پرچمدار بعدی وانپلاس علاوه بر فست شارژ سیمی 65 واتی، به شارژ وایرلس 40 واتی هم مجهز خواهد بود.

جالب‌ترین نکته بهره‌گیری وانپلاس از سوراخ نمایشگر مرکزی برای نمایشگر است. سامسونگ برای اولین بار از هول پانچ با نام تجاری Infinity-O در سری S10 رونمایی کرد. حال بنظر میرسد که ویوو پس از سامسونگ اولین شرکتی باشد که در ویوو ایکس 60 از سوراخ نمایشگر مرکزی برای دوربین استفاده میکند. طبق گزارشات وانپلاس نیز در ادامه، راه ویوو را دنبال خواهد کرد.

این گزارش در آخر می‌گوید که سری oneplus 9 یک عضو جدید خواهد داشت. این گوشی احتمالا همانند سری T خواهد بود. در هر صورت با نزدیک شدن به زمان معرفی رسمی اطلاعات بیشتری کسب خواهیم کرد.

منبع: Gizmochina

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا