موبایلوانپلاس

وانپلاس نورد با کسب امتیاز ۱۰۸ در وبسایت دگزو‌مارک از آیفون SE 2020 عبور کرد

وانپلاس نورد اصلی ترین گام وانپلاس برای ارائه یک میانرده مناسب در سال ۲۰۲۰ است؛ حال این گوشی موفق شده در مجموعه تست‌های دگزو‌مارک امتیاز ۱۰۸ را کسب کند که آن را بالاتر از آیفون SE 2020 و پایین‌تر از گوکل پیکسل 4A قرار می‌دهد.

وانپلاس نورد قصد دارد ویژگی‌های دوربین مشابه به یک پرچمدار را ارائه دهد و دگزو‌مارک نیز می‌گوید که این گوشی در اکثر بخش‌ها بسیار خوب عمل می‌کند‌.

کارشناسان این وبسایت به گوشی مورد بحث نمره ۱۰۸ را اعطا کرده‌اند که تنها یک نمره کمتر از پی ۲۰ پرو هواوی است. البته بد نیست بدانید آیفون SE 2020 و گوگل پیکسل 4a که از اصلی ترین رقبای وانپلاس نورد محسوب می‌شوند به ترتیب امتیاز های ۱۰۳ و ۱۱۱ را کسب کرده‌اند.

وانپلاس نورد

چه در بخش عکاسی و چه در بخش فیلم برداری، به نظر می‌رسد که وانپلاس نورد در طول روز عملکرد بسیار خوبی از خود نشان می‌دهد‌. وضوح و جزئیات زیاد، فوکوس خودکار سریع و نوردهی بسیار خوب از مواردی هستند که میانرده جدید چینی‌ها در آنها بسیار خوب عمل کرده.

با این حال، در محیط‌های کم نور، نویز زیادی در تصاویر دیده می‌شود، البته فیلم برداری در طول شب نیز از این مشکل بی‌بهره نیست. از بین رفتن تعادل رنگ سفید و عدم وجود لرزشگیر برای ویدیو از دیگر مواردی است که باعث کاهش شدید امتیاز دوربین این گوشی شده.

از دوربین که عبور کنیم، این میانرده وانپلاس نکات برجسته زیادی دارد که از جمله آنها می‌توان به نمایشگر امولد 90 هرتزی، پردازنده اسنپدراگون 765G و فست شارژ 30 واتی اشاره کرد.

اگر می‌خواهید بررسی کامل دوربین وانپلاس نورد را در DXOMARK مشاهده کنید بر روی اینجا کلیک کنید.

منبع: gsmarena

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا