موبایلنوکیا

نوکیا ۹.۳ پیورویو امسال رونمایی نخواهد شد

طبق گزارشات، معرفی نوکیا ۹.۳ پیورویو باری دیگر به دلیل استفاده از پردازنده جدیدتر به تاخیر خورده است.

جانشین نوکیا 9 پیورویو که با نام نوکیا ۹.۳ پیورویو هم شناخته می‌شود قرار بود امسال به صورت رسمی رونمایی شود. این گوشی مدت زمان طولانی‌ای است که در حال توسعه قرار گرفته، ولی اکنون شایعه جدیدی از سوی Nokia anew ادعا می‌کند که عرضه آن دوباره به تاخیر افتاده است. پس اگر شما به گوشی پرچمدار بعدی نوکیا علاقه‌مند هستید بهتر است تا سال ۲۰۲۱ منتظر بمانید. البته ما متاسفانه هیچ اطلاعاتی در مورد زمان دقیق و حتی ماه رونمایی از این دستگاه نداریم.

نوکیا ۹.۳ پیورویو

از سوی دیگر می‌توانیم به نیمه پر لیوان هم نگاه کنیم، این قضیه احتمالا به معنی استفاده از چیسپت اسنپدراگون ۸۷۵ به جای اسنپدراگون ۸۶۵ در نوکیا ۹.۳ پیورویو است. انتظار می‌رود که تراشه جدید در ابتدای ماه دسامبر از راه برسد. ما قبلا هم شایعاتی درمورد دیگر پرچمداران مجهز به این تراشه شنیده بودیم.

علت تاخیر دوباره در معرفی نوکیا ۹.۳ پیورویو چیست؟

احتمالا تأخیر های قبلی بر روی برنامه‌ریزی HMD Global تاثیر گذاشته است. عرضه نوکیا ۹.۳ پیورویو با چیسپت اسنپدراگون ۸۶۵ طی دو سه ماه آینده باعث می‌شد که این گوشی توانایی رقابت با سایر پرچمداران مجهز به اسنپدراگون ۸۷۵ را نداشته باشد. در نتیجه چند ماهی صبر برای استفاده از جدیدترین پردازنده کوالکام منطقی به نظر می‌رسد.

البته اینها همه حدس و گمان هایی از طرف ما است، سخت است که متوجه شویم در پشت پرده چه می‌گذرد. امیدواریم که این دستگاه حداقل ارزش این تاخیر ها را داشته باشد، به هر حال حدوداً ۲ سال بعد از آخرین پرچمدار ناموفق نوکیا عرضه خواهد شد پس طبیعی است که ما از آن انتظار بالایی داشته باشیم. شما چه فکر می‌کنید؟ آیا نوکیا دوباره می‌تواند شکوه گذشته خود را بدست بیاورد؟

منبع: gsmarena

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا