فناوریسخت افزار

ال‌جی پتنت یک لپ تاپ 17 اینچی با صفحه نمایش رول شونده را ثبت کرده است

کمپانی LG در حال کار بر روی تکنولوژی صفحه نمایش های رول شونده است.

با اعلان کانسپت اخیر تلفن شرکت Oppo و کانسپت دستگاه های شرکت TCL در گذشته نه چندان دور، صفحه نمایش های رول شونده ترند بعدی تلفن های هوشمند بعد از نوع تا شونده‌ی آن ها هستند. ال‌جی قبلاً یک تلویزیون رول شونده بالارده با برچسب قیمت 60،000 دلار معرفی کرده و این شرکت اخیراً نام “رول شونده” را ظاهرا برای یک گوشی هوشمند با صفحه نمایش کشویی ثبت کرده است. همچنین ممکن است این شرکت، در حال کار به صورت آزمایشی بر روی یک لپ تاپ نسل بعدی باشد.

تلویزیون رول شونده LG

جدیدترین کانسپت ال‌جی (از طریق RootMyGalaxy) قالب جدیدی از لپ‌تاپ را نشان می‌دهد، که شامل یک نمایشگر 17 اینچی با قابلیت جمع شدن دور خود است. اندازه صفحه نمایش قابل تغییر از 13.3 تا 17 اینچ است.

لپ تاب رول شونده

بر اساس تصویر، به نظر می‌رسد صفحه کلید و صفحه لمسی نیز می توانند روی خود جمع شوند. تا در صورت عدم استفاده، فضای کمتری اشغال کنند. این کانسپت شگفت انگیزی است! و ما زمانی که LG یک کانسپت برای نمایش آن به عموم داشته باشد شگفت زده می‌شویم.

لپ تاب رول شونده

به مانند هر پتنت که یک طراحی منحصر به فرد را به نمایش می‌گذارد. زیاد این ها را جدی نگیرید! شرکت های سخت افزاری غالباً طرح هایی را ثبت می کنند که هرگز از مرحله طراحی عبور نمی‌کنند. رول شونده یا غیر از آن، ما از دیدن این که شرکت ها، محدودیت های طراحی و عملکرد را کاهش می دهند هیجان زده هستیم. و صفحه های نمایشگر یک بخش بزرگ از این تحولات هستند.

منبع : gsmarena

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا